KODUPERENAINE kaotas elumuutusega ligi 50 ülekilo

KODUPERENAINE kaotas elumuutusega ligi 50 ülekilo

Austraaliast pärit 32aastane noor naine vabanes lisakilodest ilma igasuguse trennita – nähes kaalul numbrit 103 kilogrammi otsustas naine päevapealt oma menüüs sisse viia suured muutused. Teresa Venetoulis, kes on ühtlasi ka kahe lapse ema, ütles väljaandele Mirror antud intervjuus, et keto dieet on tema päästja.

Austraaliast pärit 32aastane noor naine vabanes lisakilodest ilma igasuguse trennita – nähes kaalul numbrit 103 kilogrammi, otsustas naine päevapealt oma menüüs sisse viia suured muutused. Teresa Venetoulis, kes on ühtlasi ka kahe lapse ema, ütles väljaandele Mirror antud intervjuus, et keto dieet on tema päästja.

Teresa otsustas katsetada ketogeenset dieeti, mis tähendab minimaalses koguses süsivesikute tarbimist ning samal ajal tuleb tarbida suures koguses valku ning häid rasvu.

Ühe aasta möödudes oli ta kaotanud 49 kilogrammi ning kaalus nüüd 54 kilogrammi. Seda ilma igasuguse trennita, keskendudes üksnes õigele toitumisele.

Teresa tõdeb, et kuigi tal tuli dieedi tõttu loobuda pitsast ja pastast, siis see kõik oli seda väärt ja täna on ta õnnelikum kui eales varem.

Juustuvõileivad asendusid kana, avokaado ja munaga ning kilod hakkasid kukkuma. 

Vaata enne ja pärast pilte Teresast siin

Sarnased artiklid