Kogu tõde Amy narkosõltuvusest

Väljaanne The UK Sun tegi kõhedusttekitava avastuse Amy Winehouse'i narkosõltuvuse kohta. Väljaanne väidab, et Amy pole saanud mitte ühe, vaid kaks üledoosi viimase aasta jooksul, vahendab Hollyscoop.

Väljaanne The UK Sun tegi kõhedusttekitava avastuse Amy Winehouse’i narkosõltuvuse kohta. Väljaanne väidab, et Amy pole saanud mitte ühe, vaid kaks üledoosi viimase aasta jooksul, vahendab Hollyscoop.

Amy sõbrad avaldavad nüüd pidevalt uut infot naise narkosõltuvuse kohta, lootes, et see aitab naise saata sinna, kus tal kõige parem oleks – taaskord ravile.
Ühe sõbra sõnul sai Amy esimese üledoosi 2007. aastal. Sel korral tarvitas ta korraga kokaiini, heroiini, ecstasy’t, ketamiini ja metamfetamiini.

Teise üledoosi sai naine möödunud juulis. Mäletate ehk veel, kui Amy toimetati kiiresti haiglasse, sest tal “tekkis reaktsioon mingi ravimi vastu”? See pole päris tõsi.

Sõbra sõnul suitsetas Amy üüratu koguse kanepit ära. Selle tulemusena sai ta raske kanepimürgituse.

Sõbrad on Amy pärast väga mures, ning nad arvavad, et naine raiskab oma suurepärast annet. Kuid abi ei saa ju inimesele anda, kes ise probleemi ei näe!

/Toimetas: Maarit Männama/