Kohtingusaates “Vali mind” osalenud Mariliis: kes siis ei tahaks tasuta reisida?

Kohtingusaates “Vali mind” osalenud Mariliis: kes siis ei tahaks tasuta reisida?

Mariliis Mäemets on üks nendest neidudest, kes samuti osalenud Kanal 2 kohtingusaates “Vali mind”. Peale paaris saates osalemist Mariliis osutuski väljavalituks, seda Alani-nimelise noormehe poolt. Noored võitsid nädalase reisi Bulgaariasse, mis toimub 20.-27. maini. Buduaar uuris Mariliisi käest, miks ta saatesse läks ja kas ta teeks seda võimalusel uuesti.

Mariliis Mäemets on üks nendest neidudest, kes samuti osales Kanal 2 kohtingusaates “Vali mind”. Peale paaris saates kaasa tegemist osutuski Mariliis väljavalituks, seda Alani-nimelise noormehe poolt. Noored võitsid nädalase reisi Bulgaariasse, mis toimub 20.-27. maini. Buduaar uuris Mariliisi käest, miks ta saatesse läks ja kas ta teeks seda võimalusel uuesti.

“Saates osalemine andis mulle televisioonis esinemise kogemuse, lisaks nägin ära, kuidas saateid tegelikult salvestatakse, see protsess on palju põnevam ning naljakam kui see, mida inimesed pärast televiisorist näevad. Saadet hiljem ekraanilt nähes oli mul võimalus end kõrvalt vaadata ja hinnata, mis mulle sobib või ei sobi, näiteks riietumisstiil. Samuti olid mul juuksed kogu aeg lahti, aga oleks võinud hoopis kinni panna,” oskab Mariliis tänu saates osalemisele end nüüd ka kõrvalt vaadata.

“Kindlasti sain juurde enesekindlust, julgust avalikkuse ees seista, samuti olen edaspidi enese suhtes tunduvalt kriitilisem,” leiab neiu, et saade andis talle palju juurde.
“Kas me Alaniga suhtleme ka nüüd, kui saade ammu läbi? Ei saa öelda, et me just igapäevaselt suhtleksime, kuid nii palju aega ikka leiame, et vahel kokku saada. Mul on hea meel, et leidsin saatest sellise toreda inimese ja sõbra,” jäid Mariliis ja Alan peale saadet headeks sõpradeks ning lähevad peagi koos reisile Bulgaariasse.
“Saatesse otsustasin minna töökaaslase soovitusel. Hiljem selgus, et sama sõber soovitas ka Alanil minna, mis tõestab taaskord, et Eesti on ikka väga väike. Üheks suurimaks osalemise põhjuseks on kindlasti võimalus tasuta reisile saada,” oleks Mariliis võimaluse korral nõus sarnases saates uuesti osalema.

Karin Karu