Kohtingusaates “Vali mind” osalenud Mariliis: kes siis ei tahaks tasuta reisida?

Mariliis Mäemets on üks nendest neidudest, kes samuti osalenud Kanal 2 kohtingusaates “Vali mind”. Peale paaris saates osalemist Mariliis osutuski väljavalituks, seda Alani-nimelise noormehe poolt. Noored võitsid nädalase reisi Bulgaariasse, mis toimub 20.-27. maini. Buduaar uuris Mariliisi käest, miks ta saatesse läks ja kas ta teeks seda võimalusel uuesti.

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • Senga
 • Liisu
 • Kris

  Kris

  No ei tahaks küll tasuta reisile minna mingi SUVALISE mehega! Nii palju võiks naine ise vaeva näha ja raha teenida, et reisi kinni maksta ja minna ikka koos oma sõpradega või lähedastega. Saade on väga nõmedaks muutunud, sest naised seal lähevad oma kommentaaridega ikka väga liiale. Mingi elementaarne viisakus võiks ju olla, aga eks see näitabki seda kui labased nad on.
 • MissisS

  MissisS

  Otepää on nõme tõesti.. sedaenam, kui mõni teine paar sealsamas välismaale saab. Oleksin ise ka pettunud.. mulle tundub, et see Otepää puhkemaja on lihtsalt üks sponsoritest...
 • K nagu kana

  K nagu kana

  Kulle K, tahad soovitan sulle ja su perele mõnd head silmaarsti? Esiteks sellist alusetut laimu Mariliisi pihta avaldades võib pahandusi tulla. Ja teiseks Dianal, kel ei õnnestunud vastavalt sinu huumorisoonele meelelahtussaates nalja teha on väga ilusad ilusad hambad. Päris piinlik lugu ikka K.
 • K

  K

  Appi, võib-olla ajan tõepoolest need kaks naist segamini. Halvustavalt kommenteeriti seda teist meest...eks kõik teavad, kellest jutt käib. Nii kahju, et ei saa kordussaadet vaadata, siis saaksin täpselt öelda. Igatahes, minu vabandused Mariliisi ees, kui see tema polnud.
 • To K

  To K

  Mariliis läks saates kõige esimesena välja. Alan oli esimene noormees, kes sisse astus, noormees keda kommenteeriti oli alles peale Alanit. Arvan et ajad Mariliisi Dianaga segi ja Diana esineb veel ka tänaõhtuses saates ;)
 • K

  K

  Kahjuks ei ole võimalik netis saadet uuesti vaadata, aga just Mariliis oli see naine, kes halvustavalt kommenteeris viimases saates, milles ta osales. Mul pole vaja fakte kontrollida, sest vaatasime saadet terve perega ja imestasimegi, et on alles julgust halvustada teise inimese nägu.
 • To K

  To K

  K-le:

  Selleks ajaks kui noormehe hambaid ja nägu kommenteeriti oli juba too neiu saatest lahkunud. Ja varasematest saadetest ei saa küll kuskilt välja lugeda, et too niiviisi oleks kellelegi öelnud, vähemalt nende saadete põhjal, mida mina nägin. Enne kui kommenteerima hakkad, kontrolli ikka faktid üle!
 • K

  K

  Mind hämmastas, kuidas Mariliis kommenteeris saates ühe noormehe nägu või hambaid. Oleks võinud oma suu kinni hoida, eriti, kui endal suus sellised rehapulgad.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!