Kohtingusaates “Vali mind” osalenud Mariliis: kes siis ei tahaks tasuta reisida?

Mariliis Mäemets on üks nendest neidudest, kes samuti osalenud Kanal 2 kohtingusaates “Vali mind”. Peale paaris saates osalemist Mariliis osutuski väljavalituks, seda Alani-nimelise noormehe poolt. Noored võitsid nädalase reisi Bulgaariasse, mis toimub 20.-27. maini. Buduaar uuris Mariliisi käest, miks ta saatesse läks ja kas ta teeks seda võimalusel uuesti.

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • gerlinda

  gerlinda

  tasuta reisist ei ütleks ära,kuid võõra mehega paneb kahtlema.
 • teadja

  teadja

  Ega nad sealt saatest otse reisile ka ei lähe...neil pool aastat vähemalt aega teineteist tundma õppida ja kui ikka näevad et ei kannata teineteise seltskonda, saavad alati minemata jätta...
 • Ciizu.
 • puudub.

  puudub.

  Olen alati sama mõelnud mida e´gi. Esiteks otepää on kohe siin samas ja seda nö vaheldust eriti nagu pole, teiseks see on romantiline lõõgastuspakett, peab siis mingi võõraga kohe romantikat tegema hakkama? + vahest mõni tüdruk valib ikka päris "normaalse mehe" lihtsalt reisi pärast, ja siis selgub et otepääle ja nägu ajub kohe niii ära :D
 • E♥

  E♥

  Eelmisele kommentaarile veel lisaks, et hea kui kuskile reisile saad, aga jube on see, kui saad mingi täiesti võõra mehega Otepääle. Minumeelest üldse mõtetu saade tegelikult.
 • Grrnjäu

  Grrnjäu

  Noo loogiline, et tasuta reis ahvatleb aga et sinna minna inimesega keda sa vaevu tunned.... ma ei tea,

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!