Kohutav: lastehoiu töötajad korraldasid mudilaste vahel “Kaklusklubi”

New Jersey lastehoiu kaks endist töötajat seisavad silmitsi äärmiselt tõsiste süüdistustega, kuna nad panid oma hoole all olevad 12 last osalema "Kaklusklubis". Lapsed olid vanuses 4-6 ning süüalused naised filmisid enda loodud haiglast võitlust.

New Jersey lastehoiu kaks endist töötajat seisavad silmitsi äärmiselt tõsiste süüdistustega, kuna nad panid oma hoole all olevad 12 last osalema “Kaklusklubis”. Lapsed olid vanuses 4-6 ning süüalused naised filmisid enda loodud haiglast võitlust.

Erica Kenny (22) ning Chanese White (28) said süüdistuse 4-astme laste ahistamises, sest õhutasid mudilaste vahel võikaid kaklusi.
Kennyt süüdistatakse lisaks ka laste heaolu ohustamises.

Süüdistaja Michael Sheets väitis, et Kenny käitus kogu “ürituse” vältel operaatorina ning filmis võitlusi ja laadis need videoklipid hiljem sotsiaalmeediasse.

Ehkki klipid olid Snapchatis nähtavad vaid 24 tundi, märkas keegi neid ning teavitas koheselt politseiuurijaid.

Videost oli näha, kuidas väikesed poisid ja tüdrukud mänguväljakul teineteist tõukasid ja lõid ning kasvataja Kenny neid seda tegema õhutas. Samuti oli kuulda, kuidas viimane tsiteerib koduvalt kuulsat filmi “Fight Club” (tõlkes “Kaklusklubi”).

Lisaks sellele, et mõlemad naised töölt mõistagi lahti lasti, peavad nii Kenny kui White reedel kohtusse ilmuma. Süüdi mõistmise korral ootab neid maksimaalselt 5-aastane reaalne vangitus.

Allikas: crimefeed.com