KÕIGE KOLEDAMA MEHE valimistel mindi esikoha pärast kaklema

KÕIGE KOLEDAMA MEHE valimistel mindi esikoha pärast kaklema

Zimbabwe’s valiti 21. novembril juba neljandat korda riigi kõige koledamat meest. Võitjaks osutus 42aastane Mison Sere, auhinnaks sai mees 500 dollarit. Küll aga polnud tema konkurendid ning lõviosa publikust kohtunike valikuga kaugeltki rahul. Nemad leidsid, et tegemist on pettusega ja nad ei kartnud seda ka välja näidata – laval läks publiku hüüete saatel suuremaks tõuklemiseks. 

Zimbabwes valiti 21. novembril juba neljandat korda riigi kõige koledamat meest. Võitjaks osutus 42aastane Mison Sere, auhinnaks sai mees 500 dollarit. Küll aga polnud tema konkurendid ning lõviosa publikust kohtunike valikuga kaugeltki rahul. Nemad leidsid, et tegemist on pettusega ja nad ei kartnud seda ka välja näidata – laval läks publiku hüüete saatel suuremaks tõuklemiseks. 

Tiitlit kaitsev William Masvinu pidi sel aastal teise kohaga leppima. See ajas mehe ja tema andunud fännid endast välja – nad piirasid kohtunikud sisse ja väitsid, et Sere on tiitli jaoks liiga ilus! Tema koledus polevat loomulik, vaid kunstlikult tekitatud. Nimelt puudus võitjal enamik tema hammastest. 

Masvinu ütles: ”Ma olen loomulikult kole. Tema seda ei ole. Ta on ainult siis kole, kui ta enda suu avab!”. Kolmas võistleja lisas: “Kas me peaksime võidu nimel oma hammastest loobuma? See on täielik pettus!”. 

Iludusvõistlused on Zimbabwes väga populaarsed ning taolisi intsidente juhtub seal tihti. 

Vaata allolevast videost mehi, kes võistlustules osalesid. 

unilad.co.uk