Kõige nõmedam kuulujutt: Indrek Galetinit süüdistati varguses!

11 kommentaari
Kõige nõmedam kuulujutt: Indrek Galetinit süüdistati varguses!

Uurisime meie uues rubriigis „Kõige nõmedam kuulujutt”, mida on skandaalse fotograafi Indrek Galetini kohta jaburat räägitud. Indrek võtab ennast kokku ja räägib asja südamelt, mis teda juba päris kaua piinanud on.

Uurisime meie uues rubriigis „Kõige nõmedam kuulujutt”, mida on skandaalse fotograafi Indrek Galetini kohta jaburat räägitud. Indrek võtab ennast kokku ja räägib südamelt ära asja, mis teda juba päris kaua piinanud on.

„Kuulujutte on olnud palju ja tavaliselt ma juba eos ei süvene nedesse. Vahel harva juhtub ka seda, et mõni tõesti väga alatu laim ajab lihtsalt marru. Sellel puhul püüan end ikkagi vaos hoida ja jääda iseendaks,” räägib piltnik.

Kõige nõmedam kuulujutt, mis olla juhtunud Indreku koolipõlves tuleb talle kohe meelde. „Ühel päeval läksid jutud lahti nagu oleksin ma oma klassiõelt raha varastanud. Kõige kurvem oligi see, et ma ei teinud seda, aga terve klass oli minu vastu. See oli vist tingitud sellest, et ma olin vahetult enne seda juhtumit sinna kooli õppima läinud ja mind peeti kohe peamiseks kahtlusaluseks,” räägib Indrek vahejuhtumist.

Galetini sõnul oli ta väga kurb ja samas maruvihane, et teda nii altult süüdistati. „Kuna ka klassijuhataja oli minu vastu, ei jäänud mul muud üle kui minna koju ja asjast vanematele rääkida. Ema ajas kohe asjad joonde ja mõni nädal hiljem leiti ka õige süüdlane.”
Õppetund – kui isegi kõik on sinu vastu, ei tähenda, et peaksid pea norgus ja nuttes minema jooksma. Alati ei pruugi teistel õigus olla.

„Kuulujuttude levitamine näitab eelkõige seda, et inimesed on kadedad ja soovivad lihtsalt halba. Mulle meeldib kui tullakse minu juurde ja räägitakse asjad silmast-silma selgeks,” lisab Indrek.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja