Kõige nõmedam kuulujutt: Keit Triisa raseduste ja abortide saaga

19 kommentaari
Kõige nõmedam kuulujutt: Keit Triisa raseduste ja abortide saaga

„Kõige nõmedam kuulujutt, mida ma enda kohta kuulnud olen on see, et väidetavalt olen olnud kolm korda lapseootel ja teinud ka kolm aborti,” räägib superstaari saatest tuule tiibadesse saanud noor lauljatar Keit Triisa.

„Kõige nõmedam kuulujutt, mida ma enda kohta kuulnud olen, on see, et väidetavalt olen olnud kolm korda lapseootel ja teinud ka kolm aborti,” räägib superstaari saatest tuule tiibadesse saanud noor lauljatar Keit Triisa.

Jutt jõudis Keiduni läbi sõbranna, kes tema käest otse antud loo kohta aru päris. „Me sõbrannaga olime mõlemad täielikus hämmingus, kus kohast selline lugu lahti võis minna,” jutustab Keit, kes ei saa aru inimeste õelusest selliseid alusetuid nõmedusi välja mõelda.

Lauljatari sõnul sai ta infot, et selle jutu levitajaks olid pahatahtlikud meessoost isikud, kel pole muud teha, kui inimesi laimata. „Usutakse ju ikka neid, kes esimesena sõna võtavad ja need, kes õigustada püüavad, neid ei kuulata,” räägib noor muusik, kelle jaoks oli see eluperiood väga kurnav.

Siiski usub Keit, et kõige tähtsam on nende arvamus, kes talle korda lähevad. „Need, kes mingisuguseid suvalisi asju ette kujutavad, et tähelepanu saada, mulle korda ei lähe.

Kokkuvõttes tahab Keit inimestele südamele panna seda, et kõige tähtsam on lähedaste, tuttavate, sõprade arvamus ja, et nemad teaksid, mis õige ja mis vale.

 „Kõigile ei saagi meeldida, aga alusetult midagi välja mõelda, on lubamatu!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid