Kõige populaarsemad naised Instagramis: 5 kontot

Tänapäeva ühiskonnas mängib sotsiaalmeedia suurt rolli ning neid, kellel näiteks pole oma Facebooki, Instagrami või Twitteri kontot, jääb iga päevaga üha vähemaks. Selfie'de tegemisest on saanud ülemaailmne trend ja mis seal salata, kui isegi USA president Barack Obama ja meie enda Toomas Hendrik Ilves selfie pilte klõpsib, siis võib kindel olla, et lähiajal see moest ei lähe.

Tänapäeva ühiskonnas mängib sotsiaalmeedia suurt rolli ning neid, kellel näiteks pole oma Facebooki, Instagrami või Twitteri kontot, jääb iga päevaga üha vähemaks. Selfie‘de tegemisest on saanud ülemaailmne trend ja mis seal salata, kui isegi USA president Barack Obama ja meie enda Toomas Hendrik Ilves selfie pilte klõpsib, siis võib kindel olla, et lähiajal see moest ei lähe.

Kuid kes on need kaunid naised, kellel on kõige rohkem jälgijaid ja fänne Instagramis? 

Allpool toome välja viie ülipopulaarse staari kontod, kelle tegemisi järgib iga päev lugematul arvul inimesi üle kogu maailma.

1. Kendall Jenner

Seda nime tutvustama ei pea! Instagramis on tal üle 24 miljoni jälgija ja see number kasvab iga minutiga!

Vaata tema kontot siin

2. Kylie Jenner

Kendalli noorem õde Kylie on populaarsust kogunud eelkõige tänu oma skandaalsele välimusele ning eksperimenteerimisele ilukirurgia maailmas. Tal on Instagramis üle 21 miljoni jälgija.

Vaata tema kontot siin

3. Cara Delevingne

Huvitaval kombel jääb see ülikaunis tippmodell Kendalli õdedele Instagrami populaarsuse osas isegi alla, ent olgem ausad, kas see üldse mängib mingit rolli? Olgu mis on, aga Caral on Instagramis üle 11 miljoni jälgija.

Vaata tema kontot siin

4. Gigi Hadid

Modell, kes vallutas oma tee tippu pisut peale Carat, ent tänase päeva seisuga võib neid samasse kategooriasse panna – moemaastiku kriteeriumite järgi siis. Tal on Instagramis üle 9 miljoni jälgija.

Vaata tema kontot siin

5. Karlie Kloss

Tippmodell, kes ei kuulu mitte ülipeenikeste, vaid hoopis väga trimmis ja treenitud modellide hulka. Karlie on eeskujuks kõigile oma tervislike eluviisidega. Tal on Instagramis üle 2 miljoni jälgija.

Vaata tema kontot siin