KÕIK! JUSTIN BIEBER läks oma tüdruksõbrast lahku

KÕIK! JUSTIN BIEBER läks oma tüdruksõbrast lahku

Kui rääkida Justin Bieberi tüdruksõpradest, tuleb ilmselt kõigil silme ette Selena Gomez, sest need kaks olid omal ajal ju lausa lahutamatud. Viimastel kuudel ei ole Bieberi silmarõõmuks aga olnud mitte Gomez, vaid kuulsa seltskonnastaari Nicole Richie 18aastane õde Sofia Richie. Viimane on noormehe ellu toonud lühikese ajaga kõvasti draamat – nimelt on tema üheks suureks põhjuseks, miks Bieber isegi oma Instagrami kustutas ja tuhandete fännidega tülli pööras.

Nüüd tuleb välja, et kogu Justini vaev Sofiale tõestada, et ta temast hoolib, on olnud asjata, sest paarike on ootamatult lahku läinud. Kuigi asjad näisid nende vahel pigem tõsised olevat, sest noored veetsid isegi Sofia 18. sünnipäeva koos Mehhikos, väidavad allikad, et nende vahel ei olnudki kunagi midagi väga tõsist.

Kusjuures selgus, et neid ei olegi väga palju peale sünnipäeva koos nähtud. Mõlemat on aga nähtud omaette koos sõpradega pidutsemas ning tundub, et kumbki lahkumineku tõttu väga löödud ei olegi. Justin on väidetavalt isegi öelnud, et on nüüd vallaline ja valmis kohtuma uute kaunitaridega. Mida ikka 18- ja 22aastastelt oodata!

Allikas: Bustle.com