Kõikide Liis Lassi Buduaari Turul müüdavate asjade hinnad jäävad alla 300 krooni!

 Liis Lass on üks neist staaridest, kes 10.-11. septembril Rävala pst. 4 toimuval Buduaari Turul oma riideid ja muud huvitavat müüb. "Hakkan just oma riidekappi revideerima ja tundub, et kaubaks läheb igasuguseid asju - suveriietest üleriieteni, kingadest ja aksessuaaridest rääkimata," räägib Liis.


 

 Liis Lass on üks neist staaridest, kes 10.-11. septembril Rävala pst. 4 toimuval Buduaari Turul oma riideid ja muud huvitavat müüb. “Hakkan just oma riidekappi revideerima ja tundub, et kaubaks läheb igasuguseid asju – suveriietest üleriieteni, kingadest ja aksessuaaridest rääkimata,” räägib Liis.

Liis ütleb, et peamiselt šoppab ta välismaal, kuna Eestis olles on tal pidevalt nii kiire, et ostlemispäeva pole lihtsalt võimalik plaani võtta. “Viimase aja garderoob on peamiselt Hispaania päritolu. Lemmikpood seal on mul Bimba & Lola ning ostlemiseks parimad kohad El Corte Ingles ja La Cañada,” lisab ta. “Otseselt moefetišeid mul pole, kuid armastan kvaliteeti ja naiselikke riideid. Kottpükse ega T-särke mu nahk ei armasta.”

Kui tavaliselt on Liis oma soovimatud riided sõbrannadele ja abi vajavatele peredele jaotanud, siis nüüd müüb ta neid ka juba sel nädalalõpul toimuval Buduaari Turul. “Kahjuks ei saanud eelmisest turust osa võtta, kuid valmistan ennast seekord ostmiseks ette!” Kõikidele huvilistele infoks nii palju, et Liisi müüdavate asjade hinnad jäävad alla 300 krooni.

Tene Sommer