Koit Toome kuulutas eilsel kontserdil, et laulab ka vanni all

Eile andsid Koit Toome ja Uku Suviste tõeliselt meeleoluka ja vahetu pooleteisttunnise kontserdi Estonia kontsertsaalis, mis oli naistepäevast inspireerituna pühendatud ainult naistele.    

Eile andsid Koit Toome ja Uku Suviste tõeliselt meeleoluka ja vahetu pooleteisttunnise kontserdi Estonia kontsertsaalis, mis oli naistepäevast inspireerituna pühendatud ainult naistele.

Ja ega preilid lase ju head võimalust käest – kontsertsaal oli praktiliselt täis müüdud, vaid üksikud kohad olid vabad ning silma järgi hinnates võib öelda, et vähemalt 90% külastajatest olid õrnema soo esindajad!

Mis aga üsna tavatu eilse kontserti juures oli, on see, et kohe esimesest loost alates (laul – On küll hilja) lauldi ja plaksutati kaasa.
Kordamööda, eraldi ja koos lauldes ning klahvpille mängides, suutsid Koit ja Uku naispubliku viia sellisesse staadiumisse, et kui kontsertsaalis oleks olnud võimalik ära võtta põrandal asuvad pingid, siis oleksid fännitarid rõõmuga seda ala hoopis tantsuks ära kasutanud.

Kontserdilt ei puudunud ka Koidulikud naljad. Näiteks see, et talle meeldib lisaks duši all laulmisele laulda ka vanni all ja tema süntesaator on talle sama isiklik omand kui näiteks oma naine. Koit oli kontserdi ajal ka veendunud, et oma väärtuslikku süntesaatorit ta kellelegi teisele mängida ei luba ning pill käib temaga aegajalt jalutamas ja autoga sõitmas, esiistmelt aknast välja vaadates.

Lisaks Koidule ja Ukule astus kolmeks looks lavale külalissolist Ines, kes esitas kolm laulu. Lauljaid toetas saatebänd koosseisus: James Werts (bass), Jorma Puusaag (kitarr) ja Borka Hess (trummid).

/Toimetas Merlyn Uusküla/