Koit Toome oli Ace of Base kontserdil koos Kerttuga

Eile esines Tallinna Linnahallis Rootsi kunagine menubänd Ace of Base.
Vähem kui pool saalitäit rahvast, kes olid bändi kuulama tulnud lasti
saali alles pool tundi peale väljakuulutatud algusaega. Sellega aga
kontserdi alguse äpardused ei lõppenud.

Eile esines Tallinna Linnahallis Rootsi kunagine menubänd Ace of Base. Vähem kui pool saalitäit rahvast, kes olid bändi kuulama tulnud lasti saali alles pool tundi peale väljakuulutatud algusaega. Sellega aga kontserdi alguse äpardused ei lõppenud. Soojendusbändina tuli lavale Mari-Liis, kes õnneks peale esimest laulu ka tutvustas ennast, sest esimese ehmatusega tundus päris naljakas kuidas vaevu kuuldava häälega laulja ning kaks hõljuvat tantsutüdrukut laval esinesid, rahvas aga kehitas teadmatusest õlgu. Sellest, et tegemist polnud Rootsi bändiga sai muidugi igaüks aru. Soojendusbändi esinemine lõppes jälle pika ootepausiga. Osa rahvast tõusis püsti ja läks lihtsalt minema, osad suundusid baari. Saalis oli kuulda suminat a la "noh siin mõned suured esinejad on ka kaks tundi hiljaks jäänud", "miks keegi ei teadvusta mis toimub" jne.

Laval toimub liikumine… rahvas hakkab aplodeerima, aga kahjuks asjata. Tiimi tehnikud timmivad kõlareid ja kontrollivad tehnikat. Jälle on kuulda summutatud häälega hõikeid "no kas seda varem ei saanud teha", "ei viitsi enam oodata" jne.

Lõpuks oli bänd aga laval. Ning laul läks lahti. Esimese hooga ei saanud aru kas lindilt või otse, sest kõlar oli üle keeratud ja vaheldumisi suhteliselt rõveda kraginaga kuulati siis muusikat. Samal ajal aga käis ka kibe reklaamikampaania- nimelt jagati pealtvaatajatele tasuta Hugo Bossi naiste- ja meestelõhnade testreid. Aga siis peale mõningast hoovõttu suutis Ace of Base siiski oma vanade armastatud lugudega rahva südame soojaks teha. Paljud fännid jooksid alla lava ette rõõmsalt kaasa elama. Alguse viperustest tingitud "külm jää" hakkas sulama ning lõppkokkuvõttes oli üritus siiski tore. Enne lahkumist esitas Ace of Base veel rahva nõudmisel kaks lisalugu ning kontsert lõppes u 22.15 suhteliselt rahuloleva publikuga.

Aga kes olid Eesti staaridest kontserti nautima tulnud?

Armastatud laulja Koit Toome koos särava tantusukaaslase Kerttu Tänavaga, kes küll veetis suurema osa lava ees allkirju jagades. Carola Madis, lauljanna Janne Saar koos kaaslasega, "Nädala" peatoimetaja Einar Ellermaa ning toimetaja Inge Pitsner, näitleja Tarvo Krall, raadiomees Allan Roosileht, kaunis modellivõistluste korraldaja Tiina Jantson, Sven Haljand "Kroonikast" koos kaaslasega jne..

No ja loomulikult oli esindatud Buduaar ning 14 õnnelikku Buduaari lugejat, kes kontserdile pileti võitsid! ;)

 

/Tekst: Helena-Reet Ennet/