Kojamees: Ega see kooli lõpetamine nii kerge olegi!

13 kommentaari
Kojamees: Ega see kooli lõpetamine nii kerge olegi!

Riigikogulane Tarmo Kruusimäe alias Kojamees asus juba mõned aastad tagasi õppima Audentesesse rahvusvahelisi suhteid (toim: nüüdseks Tallinna Tehnika Ülikool). Buduaar uuris Kojamehe käest, kuidas tal koolilõpetamine sujub ja millised on plaanid tulevikus.

Tallinna Linnavolikogu liige Tarmo Kruusimäe alias Kojamees asus juba mõned aastad tagasi õppima Audentesesse rahvusvahelisi suhteid (toim: nüüdseks Tallinna Tehnikaülikool). Buduaar uuris Kojamehe käest, kuidas tal koolilõpetamine sujub ja millised on plaanid tulevikus.

„Õpin Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvahelisi suhteid, mis sügisest edasi saab on veel tume maa.”

Tarmo on jõudnud juba kolmandale kursusele, kuid ainepunkte on veel vajaka – nii et tuleb neljas aasta veel. „Saabki korralikult teadmisi lihvida üheks kauniks teemandiks,” naljatab mees.

Paraku osutus poliitiku jaoks ülikoolis käimine oodatust raskemaks. „Pere ja toimetamiste kõrvalt ikka paras nokitsemine,” usutleb Tarmo.

Küsimuse peale, kas ta oma kirjus nooruspõlves ka mõnda kõrgkooli on saada üritanud, vastab mees ausalt: „Kunagi üritasin Lavakasse, läks suht normaalselt, aga paraku polnud mul tol korral haridust tõendavat dokumenti.”

Kojamehe sõnul käib ta hariduseteed samm korraga ja sihiks peab ikka seda, mida rihib.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja