Kojamees: Inimesed lörtsivad armastuse tähendust!

8 kommentaari
Kojamees: Inimesed lörtsivad armastuse tähendust!

Armastus on tänapäeval sidesõna, aga õnneks paljud ei kasuta teda selleks. Minu jaoks on see tunnetuslik ja ma ei pea seda kellelegi verbaalselt ega tegudega tõestama, räägib Tarmo Kruusimäe alias Kojamees Buduaarile.

“Armastus on tänapäeval sidesõna, aga õnneks paljud ei kasuta teda sellena. Minu jaoks on see tunnetuslik ja ma ei pea seda kellelegi verbaalselt ega tegudega tõestama,” räägib Tarmo Kruusimäe alias Kojamees Buduaarile.

Kojamehe sõnul tekitab sõna armastus, selle üle vaagimine ja arutlemine pigem selle hea asja rikkumist. „Küsimus, kas Sa armastad mind, hakkab mingist hetkest inimesi pigem lahutama kui liitma,” nendib Tarmo.

„Pidevalt oma armastust tõestada on sama väsitav kui pimesi vihata ja ma püüan seda sõna niisama mitte ekspluateerida,” lisab poliitik.

Härra Kruusimäe sõnul on armastuse klassikaline lahterdamine: armumine – kiindumine – armastus – harjumine. Mida vähem otsida enda kohta selles ahelas, seda sügavam on minu jaoks minu enda tunne, pigem pime teadmatus,” arvab Kojamees.

„Võin ju lausa kord tunnis seda öelda, et armastan sind ja lihtsalt lörtsida selle sõna väärtust!”