Kolmapäeva õhtul Punkris: Margus Vaher, Erik-Niiles Kross ja Buduaari foorumi pärlid!

Juba täna õhtul lahutab Kanal12-s vaatajate meelt teleshow Punker. Sel korral on külas Erik-Niiles Kross, kellega räägitakse tema punkarielust ja kooliajast ning usutletakse teemal, kas tema välismaalasest abikaasa muudab poliitilise karjääri Eesti keerulisemaks. Poliitik vabandab rubriigis astub üles Urve Palo, viiakse läbi üks põnev loodusravimite eksperiment ja külla tuleb ka naiste poolt armastatud lembelaulik Margus Vaher.

Kolmapäeva õhtul lahutab Kanal12-s vaatajate meelt teleshow Punker. Sel korral on külas Erik-Niiles Kross, kellega räägitakse tema punkarielust ja kooliajast ning usutletakse teemal, kas tema välismaalasest abikaasa muudab poliitilise karjääri tegemise Eestis keerulisemaks. Poliitik vabandab rubriigis astub üles Urve Palo, viiakse läbi üks põnev loodusravimite eksperiment ja külla tuleb ka naiste poolt armastatud lembelaulik Margus Vaher. Viimane paljastab saates oma elu piinlikuma hetke ning räägib sellest, miks üks võõras naine teda pärast kontserdit suudles.

Buduaari aastahoroskoobis ilmunud kaardiennustuse abil pannakse Margusele ka kaarte, et välja selgitada, millal tuleb tema ellu suur armastus. Üle ega ümber ei saada sel korral ka hea huumorisoonega või lihtsalt pisut lihtsameelsetest buduaarikatest, kelle poolt Buduaari foorumisse postitatud pärlid jõuavad nüüd avalikkuse ette. Kes palub abi klistiiri tegemisel ja kes on paanikas, et rasedustestil tuli kaheksa triipu … nalja hakkab saama!

Kõik see ja palju muud kolmapäeva õhtul kl 22.30 Kanal12-s. Järelvaatamist saad teha Kanal12.ee lehel või kordussaadetena reedel ja laupäeval.

Kui saade läbi, siis tule jaga siin ka oma arvamust, kuidas meeldis …

 

Buduaar.ee