Kommenteeri lugu! Mai Palling: Meie uus singel ei jäta kedagi külmaks

Ansambel Külalised eesotsas lauljate Mai Pallingu ning Tommyboy'ga on valmis saanud uue singliga "Seltskond", millele tehti kohe juurde ka kaasahaarav video ning peagi on oodata ka uut plaati. Buduaar küsis Mai käest, kes vahepeal bändist pool aastat eemal oli, miks nende bänd eriline on ja millisele sihtrühmale Mai arvates nende muusika üldse sobida võiks.


 

Ansambel Külalised eesotsas lauljate Mai Pallingu ning Tommyboy’ga on valmis saanud uue singliga “Seltskond”, millele tehti kohe juurde ka kaasahaarav video ning peagi on oodata ka uut plaati. Buduaar küsis Mai käest, kes vahepeal bändist pool aastat eemal oli, miks nende bänd eriline on ja millisele sihtrühmale Mai arvates nende muusika üldse sobida võiks.

Uut plaati, mis ansamblile Külalised on teiseks plaadiks, võib oodata juba lähitulevikus. “Selle aasta esimeses pooles kindlasti. Julgen öelda, et isegi lähima paari kuu jooksul,” kommenteerib Mai õhinal ning iseloomustab uut plaati lähemalt: “Oleme oma stiilile kindlaks jäänud. Põhjus on lihtne – oleme alati miksinud oma lugudes tohutult erinevaid žanre, ideid on meeletult ja mänguruumi jagub, seega pole kordagi tekkinud soovi midagi muuta. Ja täpselt sellepärast sobibki meie muusika väga erinevatele inimestele. Kõik laulud on alati eesti keeles ja juba laulusõnad ise on niivõrd olulise ning äratuntava tähendusega, et igaüks peaks leidma midagi endale,” on Mai veendunud, et peagi ilmuv plaat sobib kuulamiseks kõigile.

Bändi koosseis on Mai sõnul siiski oluliselt muutunud: “Jah, tõepoolest meil on uus kitarrimängija ning bassimängija. Seega väikesed muudatused on toimunud küll, minu silmis on need vaid positiivsed.”

Mai iseloomustab bändi Külalised muusikastiili nii: “Meil on kvaliteetne mõnusa minekuga bänd, me oleme live‘s väga head, laulude rütmika haarab kaasa igaühe, kes vähegi mõnusat muusikat nautida oskab.”

Ja lõpetuseks lisab Mai veel: “Ma olin bändist ise ju mõnda aega eemal, seega sain ainulaadse võimaluse bändi tegevust kõrvalt vaadata ja just tänu sellele sain aru, kui väärtusliku koosseisuga tegu on. Mulle väga meeldib see, mida me teeme ja ma loodan, et me jätkame samas vaimus veel pikka aega.”

Karin Karu