KORISTAJANA TÖÖTAV ÜKSIKEMA leiutas geniaalse viisi, kuidas rohkem raha teenida

28-aastane Austraalis elav üksikema on viinud koristamise uuele tasemele. Mirrori sõnul teenib see üksikema leiva lauale inimeste kodusid koristades ning töötunde koguneb nädalas keskmiselt 16. Nende töötundide eest teenib naine umbes 64 000 eurot aastas, mis teeb tema keskmiseks tunnipalgaks 75 eurot. Kuidas on see võimalik?

Mirrori sõnul on üksikema saladuseks see, et ta koristab inimeste kodusid kas seksikas pesus või täielikult alasti. Enne seda töötas naine täiesti tavalise koristajana, kuid otsustas siis oma tööle vürtsi lisada ning kahekordistas oma palga. Lisaks sellele teeb naine praegu poole vähem tööd kui varem. 

Ajalehe sõnul soovib üksikema anonüümseks jääda, sest kõik ei saa tema tööst aru. Austraalia firma Bare All Cleaning Services all töötav naine ei näe ise aga mingit probleemi selles, et ta oma tööd alasti teeb. “Mul on suurepärane figuur. Miks ma seda näidata ei või? Mulle meeldib alasti olla, ma naudin oma keha ning mulle meeldib koristada,” rääkis naine. 

Alasti koristaja sõnul on kõik kliendid temasse austusega suhtunud ning pidanud kinni reeglitest, mida neile broneeringut tehes esitatakse. Näiteks on firmal reegel “vaadata tohib, aga katsuda ei tohi”, mille kohaselt pole inimestel õigust koristajale käsi külge panna ning nautida tohib ainult silmadega. Firma rõhutab, et nad pakuvad ainult koristamisteenust ning mitte midagi enamat. 

Üksikema sõnul on tema töö täiesti tavaline koristajatöö – tolmu pühkimine, tolmuimejaga koristamine, vaipade kloppimine, aga seda kõike teeb ta alasti. Koristamise ajal on kliendid kodus. “Suur osa neist tahab ainult vaadata ja juttu rääkida,” sõnas ta. 

Firma pakub koristamisteenust aluspesus, ilma ülaosata ning täiesti alasti. Hind varieerub selle kohaselt, kui palju ihu koristaja näitama peab. Kõige kallim teenus on alasti koristamine.