Kork Veinibaar & Pood sommeljee Annamari: oleme Eestis ainulaadsed

Kork Veinibaar & Pood sommeljee Annamari: oleme Eestis ainulaadsed

Äsja Rotermanni keskuses avatud Kork Veinibaar & Pood on Eestis ainulaadne. Kauni miljööga hubane baar otse Tallinna kesklinnas pakub. Kork veinipoest leiab kaasaostmiseks veini ka kõige kriitilisem gurmaan, lisaks pakutakse laias valikus itaaliapäraseid pastasid, pestosid, moose, küpsiseid ja palju muud. Buduaar külastas Kork Veinibaar & Poodi ning vestles sommeljee Annamariga.

Äsja Rotermanni keskuses avatud Kork Veinibaar & Pood on Eestis ainulaadne. Kauni miljööga hubane baar otse Tallinna kesklinnas pakub lisaks uskumatule veini- ning shampanjavalikule ka maitsvaid salateid, suupisteid, tapase-, singi- ja juustuvalikuid ning värskeid koogikesi. Kork veinipoest leiab kaasaostmiseks veini ka kõige kriitilisem gurmaan, lisaks pakutakse laias valikus itaaliapäraseid pastasid, pestosid, moose, küpsiseid ja palju muud. Buduaar külastas Kork Veinibaar & Poodi ning vestles sommeljee Annamariga.

Annamari, räägi palun, miks on Kork eriline?

Kork Veinibaar & Pood on ainuke koht, kus on ühendatud nii mõnus veinibaar kui ka laia valikuga veinipood – see on koht, kus saab nautida laias valikus veine, shampanjasid ning maitsvaid suupisteid kvaliteetsetest toorainetest. Menüü on äärmiselt hästi läbi mõeldud, mis tähendab, et absoluutselt igale veinile leidub ka vastav suupiste – valikus on erineva kattega bruchettad, maitsvad salatid ning suupisted.

Olen ise Korkis peaaegu iga päev kohal, seega tasub veinivaliku osas alati minu poole pöörduda, soovitan juurde ka sobivad suupisted. Alati tasub küsida ka eripakkumiste kohta. Kork Veinibaari valikus on ligi sada veini & shampanjat, kõrvalolevas veinipoes on veine aga lausa 190, lisaks saab valida 18 erineva vahuveini ning 20 erineva shampanja vahel. Oleme mõelnud ka nendele klientidele, kes soovivad klaasiga veini osta – selleks on valikus paarkümmend veini. Kui klient soovib aga klaasiga osta mõnda muud veini, siis katsume koos leida võimaluse seegi soov täita. Ning juustuvalik! Kork Veinibaar teeb koostööd samas keskuses asuva juustupoega “Juustukuningas”, kust leiab absoluutselt igale veinile kaaslaseks sobiva juustu. Igal Korki külastajal on võimalus kohapeal täita ankeet ning hakata Kork´i sõbraks, saades seega 5% allahindlust kõikidelt ostudelt Kork Veinipoes. Sünnipäeva puhul suureneb soodus lausa 10%-ni.

Kas teil saab ka üritusi korraldada?

Veinibaar Kork mahutab istuma kuni 60 inimest, lisaks avatakse lähipäevil ka paarikümnekohaline  terrass ja nädalavahetustel saab nautida mõnusat live jazzmuusikat. Oleme väga paindlikud ning soovime oma klientidele alati vastu tulla. Klient peab lihtsalt oma sooviga meie poole pöörduma ja koos leiame alati parima lahenduse – seda nii ürituste korraldamise, koolituste, veinide kui ka söögi osas. Kui on soov korraldada suuremat üritust, tasub igaks juhuks vähemalt nädal aega ette teatada. Kusjuures – meile tohib tulla ka koeraga! Seda võimalust kasutavad juba üllatavalt paljud meie kliendid.

Räägi natuke endast ja veinikoolitustest, mida läbi viid.

Olen lõpetanud Eesti Sommeljeede Erakooli nii juunior sommeljee  kui sommeljee tasemed ning nautinud oma ametit ligi kuus aastat. 2007. aastal osalesin Eesti parima sommeljee võistlusel, kus tulin kolmandale kohale. Sealt pääsesin edasi Balti võistlustele, olles ainus naine, kes finaali sai.

Menüüs on meil valida viie erineva koolituse vahel ja selleks ei pea alati pikalt ette teatama. Kui olen sel hetkel majas ja ühtegi teist koolitust parasjagu ei toimu, on võimalus isegi etteteatamata koolitusel osaleda, seda mainin küll, et soovitavalt peaks grupis olema alates kümme inimest.
Lisaks külastavad meid sageli tunnustatud veinimajade esindajad. Täpsema info huvitavatest külalistest ja nende tulekuga kaasnevatest tegevustest saadame kõigile oma sõpradele e-mailiga. Korki uudiskirjas on alati ära mainitud ka kõik eripakkumised ning muud uudised.

Buduaar jäi külastusega väga rahule ning läheb peagi tagasi, et nautida Korki veinibaari mõnusat atmosfääri, parimaid veine, suussulavaid suupisteid ning professionaalset teenindust.

Võta osa ka valikvastustega mängust ja võida veinikoolitus KORKIS kümnele!