Kourtney Kardashian: Ma ei lase ennast kolmanda rasedusega ka käest!

"Keeping up with the Kardashian" staarid Kourtney Kardashian ja tema poiss-sõber Scott Disick ootavad kolmandat ühist last. 35-aastane staar naudib rasedust ning ütleb, et tal ei saa küllalt juustust ja hapukurgist.

“Keeping up with the Kardashian” staarid Kourtney Kardashian ja tema poiss-sõber Scott Disick ootavad kolmandat ühist last. 35-aastane staar naudib rasedust ning ütleb, et tal ei saa küllalt juustust ja hapukurgist.

Kourtney, kes on oma välimuse eest alati kõvasti hoolt kandnud räägib ajakirjale Natural Health, et ta ei kavatse ennast ka kolmanda raseduse käigus ega järgselt käest lasta. “Ma püüan toituda võimalikult tervislikult, aga loomulikult on raseduse üks olulisi asju anda natuke järgi ka oma isudele.”


Kourtney Kardashian and Scott Disick
Foto: Scanpix/ AFP/ John Parra

Kourtney soovib, et ka tema lapsed võimalikult tervislikult toituksid, nii söövad tema võsukesed Mason (4) ning Penelope (2) peamiselt orgaanilist toitu. Väljaspool kodu lubab ta lastel maiustada ka vähem tervisliku toiduga.

Kourtney kavatseb oma rasedustsüklisse lisada ka regulaarsed joogatunnid. “Need aitavad väga hästi rahuneda ning lõõgastuda. Tegelesin joogaga ka eelmiste raseduste ajal.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet