Kriminaalne Buduaar: kotivargus?

Buduaar jätkab oma nädalavahetuse detektiivimänguga, mille õigesti lahendajate vahel loositakse auhind. Seekord on Buduaaris järgmine kriminaalne lugu juhtunud: 

Buduaar jätkab oma nädalavahetuse detektiivimänguga, mille õigesti lahendajate vahel loositakse auhind. Seekord on Buduaaris järgmine kriminaalne lugu juhtunud: 

– "Härra inspektor, palun uskuge, see eksitus juhtus vaid minu hajameelsuse tõttu".

– "Ärge ärrituge, palun, kohe kuulame üle kannatanu", ütles inspektor Kukeke.

" Ma sõitsin selle härraga ühes kupees. Juba rongi peale tulles märkasin, et kohvrivõrgud olid täis erinevaid kompse. Vabaks oli jäänud vaid koht selle härra pea kohal, kuna mu kohver oli pooltühi, siis ei teinud ma sellest probleemi ja upitasin kohvri sinna üles. Tee peal ajasime juttu, rääkisin, et sõidan poja juurde, kellele viin kingituseks albumid hinnalise margikoguga. Olin seda kogunud palju aastaid. Hiljem ma uinusin ja ärkasin alles siis, kui rong oli peatunud. Tahtsin juba väljuda, kui märkasin, et minu kohver ei asu mitte seal, kuhu ma selle panin. Loomulikult võtsin kohvri alla, aga see oli pilgeni täis õlupudeleid. Ma olen rõõmus, et teil õnnestus see suli kinni pidada.", rääkis kannatanu.

" Kuidas te julgete mind varguses süüdistada. Vaadake, need kohvrid on ju täiesti ühesugused. Ma ajasin nad lihtsalt segamini" .

" Ja vaatamata kohvrite sarnasusele olen ma sunnitud teid kinni pidama", ütles inspektor Kukeke.

Miks inspektor ei uskunud hajameelset härrat?

 

Pane kommentaariks oma nimi, e-mail ja õige vastus. Kõigi nädalavahetuse jooksul õige lahenduse pakkunud kommenteerijate vahel läheb loosimisse 1000-kroonine Reval Day Spa iluprotseduuri kinkekaart.