Krista Lensini jõululaua katab elukaaslane Reno

Buduaar tegi lühiintervjuu "Maamees otsib naist" saatejuhi Krista Lensiniga. Vaatame, millised on tema "armastused", mida ta plaanib Jõuludeks, mida oskab, mida ei oska jne.

Krista, mida sa väga armastad?
Ma armastan inimesi ja suhtlemist ning aega kui on palju sagimist, sest niisama lihtsalt ei oska olla. Armastan inimsõbralikkust ja heatahtlikkust ning naeratavaid nägusid enda ümber. Veel armastan ülekõige hommikuid kui mu tütar tuleb unisena vantsides minu voodisse, paneb käed ümber mu kaela ja sositab, et olen talle kõige armsam kogu maailmas ( just nii ta ütleb- I love you tooooo much!) Armastan hästi krõbedaid talvehommikuid kui peab õue ronima ja auto aknaid jääst kraapima, armastan seda kraapimise häält pimedas hommikuvaikuses. Armastan oma emmega kohvikus lobiseda ja kohvi lõhna meie jutuvadina ümber. Armastan salapisaraid voolamas mööda põski kui vaatan ilusat filmi. Armastan puudutusi ja paisid ning kallima inimese kallistusi.

Mida sa üldse ei salli?
Ma vihkan salakavalaid ja vilavaid silmi…., alatuid kasusaajaid, õelust ja negatiivsust. Ma ei kannata viltuseid pilte seinal Hakkan neid alati kohendama, ükskõik kus, nad ajavad mu lihtsalt hulluks!

Mida sa väga hästi oskad?
Ma oskan inimesi ennast hästi tundma panna, ma olen hea ema oma lapsele ja hea laps oma emale.


Mida sa üldse ei oska?
Süüa teha, solvata ei oska, õmmelda ei oska ( kududa muide oskan!!!- lisab naerdes), puhata ei oska…
Millest unistan- unistan võimalusest reisida nii palju mööda maailma, et ühel päeval tunneks, et nüüd enam EI TAHA!!

Mida ootad kingituseks jõuluvanalt?
Palju lund ja imelist õhtut lähedastega.

Kas plaanid kodus ise jõululaua katta?
Ma teen piparkooke ja glöggi ja süütan küünlad, ülejäänud kokkamine ja katmine jääb Renole, tal tuleb see palju paremini välja.

Millega vabaaega veedad?
Loen palju igal vabal hetkel. Olen lihtsalt niisama. Olen lihtsalt vait ja omaette.

/Küsitles: Mari Ojasaar/