Kristin Sõber – kas tulevane Eesti superstaar?

46 kommentaari
Kristin Sõber – kas tulevane Eesti superstaar?

Kristin Sõber on verinoor 15aastane tüdruk, kelle lauluhääl on juba praegu uskumatu. Avalikkus teda ei tea, neiu on end siiamaani meedia eest pigem varjanud. Laulmisega on Kristin tegelenud juba 3-aastasest saadik – seda siis ETV mudilaskooris. Nüüd, kui neiu häält saab kuulda ka youtube´is, on talle osaks saanud enneolematu poolehoid. Buduaar rääkis Kristiniga tema armastusest muusika vastu ja uuris ka noore neiu tulevikuplaane.

Kristin Sõber on verinoor 15aastane tüdruk, kelle lauluhääl on juba praegu uskumatu. Avalikkus teda ei tea, neiu on end siiamaani meedia eest pigem varjanud. Laulmisega on Kristin tegelenud juba 3-aastasest saadik – seda siis ETV mudilaskooris. Nüüd, kui neiu häält saab kuulda ka youtube´is, on talle osaks saanud laialdane poolehoid. Buduaar rääkis Kristiniga tema armastusest muusika vastu ja uuris ka noore neiu tulevikuplaane.

Räägi pisut endast. Kui kaua oled juba laulmisega tegelenud? Kes on sinu muusikalised iidolid?

Olen 15aastane, elan sellises toredas vallas nagu seda on Rae vald. Õpin Jüri Gümnaasiumi 9. klassis. Laulmist alustasin juba 3-aastaselt, laulsin sel ajal ETV mudilaskooris. Seega olen laulmisega tegelenud 12 aastat, millest viimased 6 aastat olen käinud laulmas ansamblis Pahh. Lisaks olen osalenud veel Harjumaa lauluvõistlustel ning ansamblite konkursil.

Muusikalised iidolid on varasematest aegadest Celine Dion ning meie seast kahjuks hiljuti lahkunud Whitney Houston. Tänapäevastest staaridest armastan väga Adele´i, kes ka kuue Grammy auhinnaga eelmisel nädalavahetusel pärjatud sai. 

Kus näed end tulevikus? Kas muusika ongi see, millele pühenduda soovid?

Tegelikult tegelen lisaks laulmisele ka võistlustantsuga, käin muusikakoolis kitarri eriala õppimas ja kui veel mõnikord vaba aega jagub, käin Kurtnas ratsutamas. Seega hobisi on mul palju, kindlasti soovin ja kavatsen vähemalt ühel alal neist ka tippu jõuda, eks aeg ja elu näitavad, mis mulle kõige paremini sobib. Hetkel veel liiga vara öelda. Kindel on see, et mulle meeldib väga esineda.

Kuula allpool ka Kristini esituses laulu, mille autoriks on kuulus John Newton!

 

Karin Karu