Kristina Raudsepp: Rahaga pesime nägu, et rikkaks saada!

Buduaar otsustas uurida Kristina Raudsepalt, mida ta jõulude ja vana-aasta õhtul tegi. "Jõulud olin kodus oma Viimsi korteris", ütles Kristina. "Vana-aasta
õhtu aga veetsime vaikselt ja rahulikult Tartus minu vanemate juures.
Poeg Patric
läheb juba kaheksa paiku magama. Magas ilusti. Kõik oli rahulik. Olin
Tartus 31. detsembrist kuni 2. jaanuarini. Tartus oli erakordselt ilus,
pehme valge lumi sadas maha, sellepärast ei tahtnudki varem tagasi
tulla. Väga mõnus talvetunne tuli peale.

Buduaar otsustas uurida Kristina Raudsepalt, mida ta jõulude ja vana-aasta õhtul tegi.

"Jõulud olin kodus oma Viimsi korteris", ütles Kristina. "Vana-aasta õhtu aga veetsime vaikselt ja rahulikult Tartus minu vanemate juures. Poeg Patric läheb juba kaheksa paiku magama. Magas ilusti. Kõik oli rahulik. Olin Tartus 31. detsembrist kuni 2. jaanuarini. Tartus oli erakordselt ilus, pehme valge lumi sadas maha, sellepärast ei tahtnudki varem tagasi tulla. Väga mõnus talvetunne tuli peale.

Küsimusele kas vana-aasta õhtul ka õnne valati, vastas Kristina nii, "Õnne ei valanud. Ohh, sellest on juba ligi kümme aastat, kui viimati valatud sai… vanaisaga valasime alati. Aga me pesime rahaga nägu! Jah, müntidega! Seda teeme selleks, et rikkust juurde tuleks."

Uurisin ka, mis plaanid on uueks aastaks. Selle peale vastas Eesti üheks seksikamaks naiseks nimetatud Kristina Raudsepp rõõmsalt: "Uuel aastal ikka uue hooga… tahaks lennukooli ikka ära lõpetada, lapse sünd segas eksamite tegemist. Nüüd on plaan see lõpule viia. Ja veel ehk midagi õppida. Õppida, õppida, õppida….mulle meeldib ajusid liigutada!"

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/