Kristina Šmigun-Vähi sünnitab Ameerikas

Suusataja Kristina Šmigun-Vähi ja tema abikaasa Kristjan-Thor Vähi laps näeb ilmavalgust Ameerikas, kuna sealsed arstid tõid paari esiklapse sünni kuupäeva ettepoole ja soovitasid Šmigunil pikka lennureisi Miamist Eestisse mitte ette võtta. Hetkel USA-s elav Kristina on Floridasse soetanud ka isikliku kodu. Paar aastat tagasi ostis meie olümpiavõitjast tippsuusataja kinnisvara USA-s Florida osariigis Palm Beachil. Korter asub üsnagi uues majas tunnise autosõidu kaugusel Miamist. Ligikaudu 180-ne ruutmeetrise apartemendi suurim väärtus on vaade Atlandi ookeanile. Maja asub vähem kui saja meetri kaugusel rannast, kirjutab Eesti Ekspress. Lisaks Florida unelmate kinnisvarale on Kristina otsustanud ka Tallinnas korraliku kodu soetada. Kõnealune krunt asub Maarjamäel. Maalapp on ligi 2000 ruutmeetrit suur ja sellel lasub 5.2 miljoni kroonine hüpoteek. Tallinnas omavad Šmigun ja Vähi veel kolme korterit. Kaks on välja üüritud ja ühes elavad nad ise.

Suusataja Kristina Šmigun-Vähi ja tema abikaasa Kristjan-Thor Vähi laps näeb ilmavalgust Ameerikas, kuna sealsed arstid tõid paari esiklapse sünni kuupäeva ettepoole ja soovitasid Šmigunil pikka lennureisi Miamist Eestisse mitte ette võtta.

Hetkel USA-s elav Kristina on Floridasse soetanud ka isikliku kodu. Paar aastat tagasi ostis meie olümpiavõitjast tippsuusataja kinnisvara USA-s Florida osariigis Palm Beachil. Korter asub üsnagi uues majas tunnise autosõidu kaugusel Miamist. Ligikaudu 180-ne ruutmeetrise apartemendi suurim väärtus on vaade Atlandi ookeanile. Maja asub vähem kui saja meetri kaugusel rannast, kirjutab Eesti Ekspress.

Lisaks Florida unelmate kinnisvarale on Kristina otsustanud ka Tallinnas korraliku kodu soetada. Kõnealune krunt asub Maarjamäel. Maalapp on ligi 2000 ruutmeetrit suur ja sellel lasub 5.2 miljoni kroonine hüpoteek. Tallinnas omavad Šmigun ja Vähi veel kolme korterit. Kaks on välja üüritud ja ühes elavad nad ise.

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/