Kristjan Kasearu: majanduslik olukord paneb inimesed jooma

Kristjan Kasearu: majanduslik olukord paneb inimesed jooma

Viimasel ajal on meedias tihti kirjutatud juhtumitest, kus roolijoodik sõidab surnuks süütu inimese. Uurisime laulja Kirstjan Kasearu käest, mida arvab tema sellisest olukorrast ning säärastest inimestest.

Viimasel ajal on meedias tihti kirjutatud juhtumitest, kus roolijoodik sõidab surnuks süütu inimese. Uurisime laulja Kirstjan Kasearu käest, mida arvab tema sellisest olukorrast ning säärastest inimestest.

Kristjan leiab, et suurel määral võib meie riigi majanduslik olukord olla süüdi selles, miks on nii paljud inimesed viimasel ajal hakanud alkoholi kuritarvitama. „Kindlasti on raske nendel, kes on töölt koondatud, sest uut tööd on ju raske leida, ning kahjuks paljud otsivad sellises olukorras abi alkoholist,“ räägib Kristjan Buduaarile.
 
Karistused on õnneks laulja meelest roolijoodikute puhul rangemaks muutunud. Kui enne oli karistuseks kõigest rahaline trahv, siis nüüd käsitletakse seda kui kriminaalkuritegu. „Usun, et minnes rooli taha purjus peaga, on reaalne võimalus, et sa tapad selle läbi kellegi. Tihtipeale ei juhtugi roolis olnud isikuga midagi, vaid kannatajaks on süütu inimene. Arvan, et enda tegudega ei tohiks teiste inimeste elu mõjutada,“ kommenteerib Kristjan Buduaarile.

 

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja