Kristo Kotkas: ”Mähkmete vahetamine on tänapäeval nii kerge!”

Buduaar uuris No-Big-Silence kitarriväänajalt, Kristo Kotkaselt, kuidas aprillis sündinud pisipojake Karl kasvab ja kas ta ikka õigele pereisale kohaselt lapsel mähkmeid ka vahetab.

Buduaar uuris No-Big-Silence kitarriväänajalt, Kristo Kotkaselt, kuidas aprillis sündinud pisipojake Karl kasvab ja kas ta ikka õigele pereisale kohaselt lapsel mähkmeid ka vahetab.


“Poiss kasvab väga hästi, vintske tegelane, attitude’i voolab üle ääre,” räägib Kristo.

Paratamatult on välja kujunenud nii, et naine veedab suurema osa ajast lapsega kodus, kuni mees tööd rabab ja leiva lauale toob. Kristo sõnul on ta kodus koos lapsega nii palju, kui saab. ”Mõni nädal mitu päeva tihedalt, vahest harva, aga olen sunnitud aeg-ajalt ka nädala eemal olema. Igal juhul koju kisub väga,” nendib rokkar.

Pisikesed ilmakodanikud vajavad palju tähelepanu ja aega. Unetud ööd käivad asjaga lihtsalt kaasas. Kristo pole päris tervet ööd üleval passinud, sest abikaasa on selle raske ülesande enda kanda võtnud. “Kuigi ega temagi ei ole pidanud kogu ööd üleval olema. Ärkamisi ja kussutamisi tuleb ikka ette, kuna “härra” on hakanud öösiti kahtlaselt tihti ärkama, vist hammaste tuleku tõttu,” arvab Kristo. Mähkmete vahetamine pole Kristo jaoks mingisugune probleem. ”Tänapäeval on neid ju väga lihtne kasutada,” on rokkar rõõmsameelne.

Elus on kord juba nii välja kujunenud, et geenidega antakse lapsele kaasa palju omadusi, mis aitavad tal elus hakkama saada. Huvitav, kas saame tulevikus väikest Karli ka lavalaudu vallutamas näha? ”Pillimängu peale sundima kidlasti ei hakka, aga kujutan ette, et see ei pruugi olla võimatu, sest pillimeeste eraelu ja töö piir on päris ähmane. Salvestusstuudio saab mul tulevikus oma eramajas olema, kus hakkab iga päev käima kõikvõimalikke iidoleid ning laps saab kindlasti pidevalt kokku puutuda muusikute ja pillidega. See kindlasti mõjutab tema suhtumisi ja huvisid,” on Kristo veendunud.

 

/Leemet Prits/