KUI ARMAS: Hollywoodi superstaar tegi emale väärtusliku kingituse

KUI ARMAS: Hollywoodi superstaar tegi emale väärtusliku kingituse

Märulifilmidest tuntuks saanud Dwayne Johnson ehk The Rock on unistuste poeg ja tõeline džentelmen ning seda ka korduvalt tõestanud. Käesolevad jõulud ei erinenud lahkuse poolest, sest 46-aastane maailma seksikaimaks meheks valitud Dwayne tegi oma emale väga väärtusliku kingituse, vahendab Ilta-Sanomat. 

Nimelt ostis näitleja oma kallile emale maja. Dwayne postitas ema reaktsioonist ka Instagrami video, milles viimane saab teada, et sai jõuludeks uhiuue kodu.

Mees kirjutab video juures, et on terve oma elu kasvanud pisikestes korterites üle kogu riigi. “Elasime nagu mustlased, kes ühest osariigist teise kolisid,” sõnas ta. 

Esimese kodu ostis mees oma vanematele tegelikult juba 1999.aastal, kuid kahjuks läks nii, et vanemad lahutasid viis aastat hiljem oma abielu. 

Seekord on kingitus aga pisut erilisem, sest kaardil seisab, et Dwayne`i ema saab oma uue kodu ise välja valida – täpselt sellise nagu talle meeldib ja sellises kohas, kus tal kõige mugavam on. 

Maja ostmine ei kergenda mehe kukrut aga nii nagu paljudel teistel, sest Dwayne on üks Hollywoodi kõige paremini tasustatud näitlejaid. Ajakirja Forbes sõnul oli ta 2016. ja 2017. aastal 64,5 miljoni dollariga üks paremini teenivamaid staare.