Kui vanalt kaotasid süütuse staarid?

Kui vanalt kaotasid süütuse staarid?

Millal leidis aset staaride esimene seksuaalne kogemus? Geniusbeauty.com pani kirja, kui vanalt kaotasid oma süütuse staarid.

Millal leidis aset staaride esimene seksuaalne kogemus? Geniusbeauty.com pani kirja, kui vanalt kaotasid oma süütuse staarid.

Johnny Depp

Johnny Depp võlus tüdrukute südameid juba teismelisena. Noorena mängis ta ansamblis The Flame. Johnny kaotas süütuse 13-aastaselt ansambli fännile auto tagaistmel.

Orlando Bloom

Orlando Bloomi esimene suhe leidis aset, kui noormees oli 12-aastane. Orlando rääkis, et see oli kohutav kogemus ja ta ei teadnud kunagi, mida oma hammastega suudeldes peale hakata. Esimene seksuaalne kogemus leidis aset sama tüdrukuga, kui Orlando oli 14-aastane.

Bruce Willis

Ka Bruce Willisest sai mees 14-aastasena. See juhtus peol ja ta ei mäleta isegi tüdruku nime.

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher kaotas süütuse 15-aastaselt.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio esimene katse süütust kaotada leidis aset, kui ta oli 15-aastane. Õnnetuseks aga kiilus pükste tõmblukk kinni ja midagi ei juhtunud. Järgmine katse leidis aset kolm aastat hiljem modell Helena Christenseniga.

Sean Connery

Sean Connery kaotas süütuse 8-aastaselt! Antud infot kinnitab ta ka raamatus “Where Do Nudists Keep Their Hankies?”. Tüdruku nime Sean ei avalda.

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne kaotas süütuse 13-aastaselt.

Angelina Jolie

Angelina Jolie´st sai naine 14-aastaselt, kui ta seksis oma koolikaaslasega. Ta eksperimenteeris korraldades kohtinguid surnuaedadel ja kasutas nuge. Hetkel, kui ta soovis poiss-sõpra endale veelgi lähemal tunda, haaras Angelina noa ja haavas teda. Poiss-sõber omakorda pussitas Angelinat orgasmihetkel.

Jessica Simpson

Jessica Simpson kaotas süütuse alles pärast abiellumist, 22-aastaselt.

Adriana Lima

Adriana Lima oli enne abiellumist igasuguse seksuaalse läbikäimise vastu. Seega sai temast naine alles 27-aastaselt.

Lisa Kudrow

Ka Lisa Kudrow kaotas süütuse alles pärast abiellumist. Tol hetkel oli ta 32-aastane.

 

Buduaar.ee