Kuidas mehe kehakeelest lugeda, et meeldid talle?

Kehakeel on ainus keel maailmas, mida kõik inimesed oskavad. Et seda mõista, ei ole vaja käia koolis ega õppida, seda oskab lugeda igaüks – tuleb vaid olla hoolas jälgija. Hljutised teaduslikud uuringud kinnitavad, et suhtlemisest moodustab lausa 65%  kehakeel, hääletoon 30% ning lausutud laused vaid 5%. Kehakeelest saab lugeda inimese tegelikke mõtteid, isegi kui ta räägib midagi hoopis muud. Kehakeel ei valeta mitte kunagi! Buduaar toob lähinädalail lugejateni mõned näited, kuidas erinevates olukordades kehakeelt lugeda:

Kehakeel on ainus keel maailmas, mida kõik inimesed oskavad. Et seda mõista, ei ole vaja käia koolis ega õppida, seda oskab lugeda igaüks – tuleb vaid olla hoolas jälgija.

Hljutised teaduslikud uuringud kinnitavad, et suhtlemisest moodustab lausa 65%  kehakeel, hääletoon 30% ning lausutud laused vaid 5%. Kehakeelest saab lugeda inimese tegelikke mõtteid, isegi kui ta räägib midagi hoopis muud. Kehakeel ei valeta mitte kunagi!

Buduaar toob lähinädalail lugejateni mõned näited, kuidas erinevates olukordades kehakeelt lugeda.

Esimeses osas räägime sellest, kuidas aru saada, et sind peetakse kütkestavaks?

• Kui mees näeb kedagi, kelle poole teda tõmbab, siis ajab ta enda sirgu ja hakkab ennast kohendama – vaatab kiire pilguga üle oma riided, silub juukseid jne, otsekui tahaks ennast näidata parimal moel.

• Mees paneb meeldiva naise juuresolekul tihti ka hetkeks käed puusa, et näida suuremana kui tegelikult on.

• Kui olete seltskonnas, jälgib ta pingsamalt, milliste teiste meesterahvastega talle atraktiivne naine räägib.

• Ta tahab sind kasvõi korraks puudutada, näiteks sa annad talle mingi eseme ning ta „kogemata“ riivab su kätt.

• Kui oled seltskonnas, kus seistakse püsti, siis jälgi kuhu suunda on mehe varbad suunatud – see näitab, kes on tema huviorbiidis.

• Kui mees peab sind atraktiivseks, siis ta pilk peatub sinul hetke kauem kui oleks tavaline. Naised aga vaatavad lühemat aega, aga sensuaalse pilguga.

• Kui oled talle meeldiv, siis peatub ta pilk pikemalt ka su kätel ja sõrmedel.

• Ta nuusutab su juukseid.

• Kui te vestlete ja mees vaatab aeg-ajalt sinu huuli, siis on see kindel märk, et oled talle atraktiivne.

• Kui mees on sinust huvitatud ja tunneb harmooniat, siis hakkab ta sinu tegevust peegeldama – sina jood klaasist vett, joob ka tema paari sekundi pärast oma klaasist vett, sina silud oma juukseid, tõmbab ka tema käega juustest läbi jne. Kui inimesi tõmbab teineteise poole, toimub kohe ka peegeldamine.

Järgmises kehakeele osas räägime, kuidas naisest saab välja lugeda, et mees on talle atraktiivne.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/