Kuidas on harjunud sõbrapäeva veetma lauljatar Dagmar Oja?

Kuidas on harjunud sõbrapäeva veetma lauljatar Dagmar Oja?

Dagmar Oja on vaieldamatult Eesti üks parim taustalaulja, kes laval on alati rõõmus ning särav. Kindlasti on temasugusel tegusal ning toredal naisterahval palju sõpru, kellele tuleb oma tiheda töögraafiku tõttu aega leida. Seoses sõprade ning eeloleva Valentinipäevaga uurisimegi, kuidas on Dagmar harjunud veetma seda südamlikku päeva.

Dagmar Oja on vaieldamatult Eesti üks parim taustalaulja, kes laval on alati rõõmus ning särav. Kindlasti on temasugusel tegusal ning toredal naisterahval palju sõpru, kellele tuleb tiheda töögraafiku kiuste aega leida. Seoses sõprade ning eeloleva Valentinipäevaga uurisimegi, kuidas on Dagmar harjunud veetma seda südamlikku päeva.

Sõbrapäev: kes veedab selle üksinda kodus, kes on harjunud olema oma pere või kallimaga, kellele see ei tähenda aga midagi! Kuidas on harjunud sõbrapäeva tähistama Dagmar? „Tavaliselt veedan sõbrapäevaõhtu oma sõprade keskel,“ tunnistab ta ning lisab, et selleks aastaks tal veel  plaane tehtud ei ole.

Meenutades möödunud sõbrapäevi ei tahaks naine neist ühtegi esile tuua. Tema sõnul on need kõik omamoodi parimad olnud. „Alati on kõik kingid teretulnud!“, lisab Dagmar Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja