Kuidas valib riideid Veikko Täär?

13 kommentaari
Kuidas valib riideid Veikko Täär?

Ilmunud on värske Buduaari talvenumber ning nagu tavaks on saanud, satub lähivaatluse alla ühe stiilse mehe garderoob. Buduaari küsimustele oli lahkelt nõus vastama armastatud näitleja Veikko Täär.

Ilmunud on värske Buduaari talvenumber ning nagu tavaks on saanud, satub lähivaatluse alla ühe stiilse mehe garderoob. Buduaaril lasi lahkelt oma riidekappi piiluda armastatud näitleja Veikko Täär.

Lavalaudadel pole mingi ime näha näitlejate seljas riideid, mida neid tavaolukorras kandmas isegi ette ei kujutaks. Veikko tunnistab, et teatrirollide tõttu pole tema jaoks tundmatu maa isegi kleidid ega sukkpüksid… Olgu kuidas on, aga mis toimub teatris, jääb teatrisse. Selle sportliku härrasmehe isiklikust riidekapist leiab pigem mugavaid riideesemeid, sest seda hindab ta rõivaste puhul kõige rohkem. Veikko aga rõhutab, et mugavusele ei tohi kindlasti ohverdada stiili.

Naistel tasub aga jälgida, mida nad kannavad, sest nagu meestele kombeks, meeldib ka Veikkole vaadata, kuidas naised välja näevad. Ta tunnistab, et naise muudab vastupandamatuks riietus, mille naine välja kannab, ja vastupidi – riided, mida konkreetne naine välja ei kanna, teevad talle pigem karuteene. Siiski pole Veikko väga range – kodus võib naisterahvas end vabalt tunda ning meikimata ja dressides ringi silgata.  

Millised on aga Veikko lemmikbrändid? Kas ta armastab poodides riideid valida? Millised on tema lemmikaksessuaarid ja lemmikparfüüm? Loe Buduaari talvenumbrist täispikka lugu ja saa teada!