Kuidas tunneb Rosanna Lints end meestega, kel on kompleksid?

Kuidas tunneb Rosanna Lints end meestega, kel on kompleksid?

Lauljatar Rosanna Lints (17), kelle elu keerleb viimasel ajal kooli ja NUKU teatri vahet, on varemgi tunnistanud, et eraelu jaoks tal väga aega ei jäägi. Nimelt kaasati Rosanna mõni aeg tagasi muusikali “Shrek” truppi, kus tema mängida on lausa kolm rolli: Piparkook, Suhkruhaldjas ja pime hiir Gospelhiirte triost. Buduaar rääkis Rosannaga meeste teemal ja jutuks tuli ka see, milliseid iseloomujooni lauljatar inimeste juures üleüldiselt hindab ning milliste inimestega tal ilmselt kunagi head klappi ei teki.

Lauljatar Rosanna Lints (17), kelle elu keerleb viimasel ajal kooli ja Nukuteatri vahet, on varemgi tunnistanud, et eraelu jaoks tal väga aega ei jäägi. Nimelt kaasati Rosanna mõni aeg tagasi muusikali “Shrek” truppi, kus tema mängida on lausa kolm rolli: Piparkook, Suhkruhaldjas ja pime hiir Gospelhiirte triost. Buduaar rääkis Rosannaga meeste teemal ja jutuks tuli ka see, milliseid iseloomujooni lauljatar inimeste juures üleüldiselt hindab ning milliste inimestega tal ilmselt kunagi head klappi ei teki.

Kui Rosanna käest küsida, millised iseloomujooned teda meeste juures häirivad, teatab ta kiirelt: “Tead, aga ma pole harjunud sedapidi mõtlema. Mina keskendun alati pigem positiivsetele külgedele. Ehk siis sellised omadused võiksid kindlasti olla – positiivne suhtumine, sõbralik, abivalmis, heatahtlik,” tunnistab alati rõõmsameelne lauljatar, kuid peale väikest mõttepausi räägib ka häirivatest iseloomujoontest: “Ma ei oska suhelda meestega, kellel on kompleksid ja eks see tegelikult kehtib ka laiemas mõttes. Ma ei tunne end selliste inimeste juuresolekul hästi, kummaline tõrge tekib ja ma ei saa olla mina ise. Ja teine iseloomujoon, mis mind alati häirinud on, on see, kui inimesel puudub võime olla teiste suhtes salliv. Me kõik oleme väga erinevad, aga see ei tähenda, et peaks suhtuma halvasti nendesse, kes pole täpselt samasugused nagu sina ise. Mina aksepteerin kõiki sellistena, nagu nad on ja ootan samasugust suhtumist ka enda suhtes. On isegi ütlus “Ela ise ja lase teistel ka elada”,” tõdeb Rosanna, et kahjuks leidub inimesi, kes oma mätta otsast kaugemale ei näe ehk siis ei oska teisi inimesi aksepteerida sellistena, nagu nad on. 

Mis aga meeste välimusse puutub, siis ainult välimuse põhjal Rosanna otsuseid ei teegi: “Selleks, et ma saaksin meest üldse nii-öelda mehena vaadata või ei teagi, kuidas siinkohal õigem öelda oleks, aga ühesõnaga minu jaoks on väga oluline see, mis inimese seest välja kiirgab. Selleks, et saada üldpilti, on kindlasti oluline see, milline ta inimesena on, kuidas ta mingis olukorras käitub, tema suhtumine. Kui me oleme kasvõi natukenegi eelnevalt suhelda saanud, siis saab juba terviklikuma pildi kokku panna, et kellega täpsemalt tegu on. Välimus üksi ei loe mitte midagi, kui sisu puudub,” tunnistab Rosanna, et puhtalt ilusast näolapist ei piisa.

Karin Karu