Kuidas veedab jõulud Unistuste prints Roberto?

Saate "Unistuste Printsess" meeskangelane Roberto de Silvestri pidas oma eesti sõpradega 23. detsembril jõulud ära, et siis sõita pühadeks oma koju Itaaliasse Torinosse. Kuid aastavahetuse plaanib Roberto aga veeta hoopis St.Moritzi suusakuurordis!

 

Saate “Unistuste Printsess” meeskangelane Roberto de Silvestri pidas oma eesti sõpradega 23. detsembril jõulud ära, et siis sõita pühadeks koju Itaaliasse Torinosse. Kuid aastavahetuse plaanib Roberto aga veeta hoopis St.Moritzi suusakuurordiŠveitsis!

Roberto veedab oma jõulupühad kodus pere keskel Itaalias. “Lähen koju Itaaliasse Torinosse oma perekonna juurde ning veedan pühad koos ema, isa, vendade ja venna laste seltsis. Teeme traditsioonilise jõulupeo lihtsalt pere keskel, kuid jõuluvana meil ei tule, sest venna lapsed on juba suured, seega paneme kingid kuuse alla.” Aastavahetuse plaanib Roberto aga veeta traditsiooniks saanud kohas – St. Moritzi suusakuurordis, kuhu lennatakse Milaanost helikopteriga. Aastat vahetatakse pidutsedes ja suusatades 4-5 päeva!

23. detsembril korraldas Roberto aga jõuluõhtusöögi restoranis Ö oma eesti sõprade keskel ning sujuvalt mindi edasi ööklubisse Bon Bon, kus toimus XO pidu. Otse hommikul suundus Roberto üksi Milaano lennukile ning sealt edasi Torinosse. Unistuste printsessi pole jõukal Robertol endiselt veel.

Tene Sommer