Kuidas veedab suve Alar Pink?

Alar Pink on õppinud Kopli kunstikoolis, lõpetanud Tallinna ülikoolis reklaami ja meedia eriala, lisaerialaks psühholoogia. Alar oli kuus aastat AS Kalev turundusjuht ning pärast seda AS Kalev Meedia juhataja. Samuti töötas ta Tallinna linnapea sotsiaalnõunikuna. Buduaar küsis Alarilt, kuidas ta suvel aega veedab ja millised hobid tal on.

 

Alar Pink on õppinud Kopli kunstikoolis, lõpetanud Tallinna Ülikoolis reklaami ja meedia eriala, lisaerialaks psühholoogia. Alar oli kuus aastat AS Kalev turundusjuht ning pärast seda AS Kalev Meedia juhataja. Samuti töötas ta Tallinna linnapea sotsiaalnõunikuna. Buduaar küsis Alarilt, kuidas ta suvel aega veedab ja millised hobid tal on. 

Alar veedab suvel kõige meelsamini aega kodus terrassil lugedes, harvem sõidab ta ka Tallinnast välja lõõgastuma. Randa Eestis Alar tihti ei lähe. Ta põhjendab: “Eestis ma randu väga ei armasta, liialt rahvarohked ning vesi on ka külm.” Hoolimata aastaajast on Alari põhiliseks hobiks trenn. “Suvel teen tavapäraselt viis korda nädalas trenni. Erinevus on vast selles, et suvel käin väljas jooksmas ning nädalavahetuse jätan trennist vabaks,” räägib Alar Buduaarile oma aktiivsest eluviisist.

 

 

Tene Sommer