Kumb oli parem? Tanel Padar parodeeris Üllar Jörbergi ja Getter Jaani tegi Koit Toomet.

Kumb oli parem? Tanel Padar parodeeris Üllar Jörbergi ja Getter Jaani tegi Koit Toomet.

Humoorika tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” laval astusid üles Getter Jaani, Peeter Oja, Evelin Võigemast, Hanna-Liina Võsa, Tanja Mihhailova, Tanel Padar, Henrik Normann ja Karl-Erik Taukar. “Su nägu kõlab tuttavalt” kaheksa andeka laulja ja näitleja ülesandeks on parodeerida nii Eesti kui ka maailma tuntud artiste. Esitusi hindab neljaliikmeline žürii, kuid saatest välja ei lange keegi. Naiste lemmiklaulja Tanel Padar pidi loosi tahtel kehastuma Üllar Jörbergiks ning meie armas Getter Jaani proovis Koit Toomet järgi teha.  Kumma esitus Sulle rohkem meeldis?
 

Humoorika tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” laval astusid üles Getter Jaani, Peeter Oja, Evelin Võigemast, Hanna-Liina Võsa, Tanja Mihhailova, Tanel Padar, Henrik Normann ja Karl-Erik Taukar.

“Su nägu kõlab tuttavalt” kaheksa andeka laulja ja näitleja ülesandeks on parodeerida nii Eesti kui ka maailma tuntud artiste. Esitusi hindab neljaliikmeline žürii, kuid saatest välja ei lange keegi. Naiste lemmiklaulja Tanel Padar pidi loosi tahtel kehastuma Üllar Jörbergiks ning meie armas Getter Jaani proovis Koit Toomet järgi teha. 

Kumma esitus Sulle rohkem meeldis?