KUMB VALETAB? INSTAGRAMI PESUMODELL tegi oma ekspeika maatasa

KUMB VALETAB? INSTAGRAMI PESUMODELL tegi oma ekspeika maatasa
ekraanitõmmis

Kuulus pesumodell Caroline Einhoff tuli välja jahmatava paljastusega oma eksmehe kohta.

Nimelt teatas Caroline, kelle Instagrami kontol on enam kui miljon jälgijat, et tema ekspeika Jeff Kasser kasutas tema peal füüsilist vägivalda.

Mitmeid aastaid pealtnäha õnnelikus suhtes olnud Caro ja Jeff olid justkui unistuste paar, kelle elu näis täiuslik olevat. Nüüd äkitselt on paar aga lahku läinud ning Caro andis sotsiaalmeedias teada, et suhe purunes Jeffi vägivaldse käitumise tõttu.

Naine nendib, et ta oli loll, et seda kannatas ja kutsub teisigi naisi meedias üles vägivaldsest suhtest välja tulema. Caro eksmees Jeff aga kirjutab oma Instagrami kontol, et naine valetab. Jeffi sõnul kasutab Caro seda valet üksnes selleks, et endale taas tähelepanu tõmmata ja jälgijaid juurde saada.

Caro on oma eksmehe maine antud hetke seisuga maatasa teinud ning enamus usuvad just naise sõnu.

Üllatav on asjaolu, et vaid kuus kuud tagasi kiitis Caro meest taevani ning nad pidid abielluma. Siis aga äkitselt otsustas Caro oma kihlatu maha jätta. Jeff on ühest küljest löödud ja teisalt ka vihane, sest naine mustab teda avalikult.

Seda, kumb valetab, ei tea hetkel ilmselt keegi peale nende kahe endi. Vaata Caro Instagrami kontot siin ja Jeffi oma siin.

Foto: ekraanitõmmis

Foto: ekraanitõmmis