KÜMNED MAAILMAKUULSAD STAARID avaldasid ühise südantlõhestava singli

KÜMNED MAAILMAKUULSAD STAARID avaldasid ühise südantlõhestava singli

Üks osa kuulsusest on see, et sul on väga suur mõju kogu maailmale ning kõikl, mida sa teed, on mingil määral eeskujuks kõigile. Kuna kuulsusi jälgivad pea iga päev tuhanded imetlevad pilgud, ongi neil vastutus näidata eeskuju ja levitada head sõna.

Arvatavasti on paljud meist kuulnud maailmamastaabis kuulsuste ühisest projektist “USA for Africa”, mis tõi 1985. aastal kokku kümneid tuntud inimesi (eesotsas Michael Jackson), kes ühiselt laulsid imekauni laulu Aafrika toetuseks. Loo nimeks on “We Are The World” ning 25 aastat hiljem, aastal 2010, tulid tänapäeva tuntuimad lauljad ja näitlejad kokku, et taas ühine laul teha. Sel korral lauldi aga Haiti toetuseks.

13 aastat tagasi, aastal 2003 avaldas ansambel Black Eyed Peas loo “Where Is The Love”, mis võitis oma olulise ja võimsa sõnumiga üle maailma inimeste südamed ning mida kuuldes paljud ilmselt tänapäevalgi silmanurgast pisaraid pühivad. Sel aastal otsustas Black Eyed Peas teha laulust uue versiooni ning kaasata sinna ka kümneid ja kümneid teisi mõjuvõimsaid inimesi.

Laul räägib endiselt sellest, kuidas armastus on olulisim ning lõppema peaks vägivald, viha ja terrorism. Videos on näha, et laulus löövad kaasa isegi Kendall Jenner, Nicole Scherzinger, Justin Timberlake, Mary J Blige ja Jessie J. Võimas!

Vaata videot allpool: