KUNINGLIK DIEET: see jook on Kate Middletoni figuuri saladus

1 kommentaar
KUNINGLIK DIEET: see jook on Kate Middletoni figuuri saladus

Hertsoginna Kate näeb alati laitmatult kaunis ja hoolitsetud välja ning vaatamata kiirele elutempole, kahele lapsele ja avalikkuse tähelepanust tingitud pingetele on ta alati suutnud end ideaalses vormis hoida. Kuid milline näeb välja Catherine’i dieet ja kas seda tasub ka teistel proovida.

Hertsoginna Kate näeb alati laitmatult kaunis ja hoolitsetud välja ning vaatamata kiirele elutempole, kahele lapsele ja avalikkuse tähelepanust tingitud pingetele on ta alati suutnud end ideaalses vormis hoida. Kuid milline näeb välja Catherine’i dieet ja kas seda tasub ka teistel proovida?

Ajakiri Marie Claire paljastas hiljuti kuningliku retsepti, mida Kate igal hommikul tarbib ning väidetavalt on just see tema saleda figuuri saladuseks. Nimelt joob kahe lapse ema igal hommikul värsket smuutit, mis on kokku segatud vaid kõige tervislikumatest komponentidest: värskelt pressitud mustikamahl, spinat, Rooma salat, koriander, lehtkapsas ning spirulinapulber.

Antud retsept on tõeline vitamiinipomm, mis turgutab ainevahetust, varustab organismi vitamiinide ja mineraalainetega ning aitab kehast toksiine välja viia. Tulemuseks pole mitte üksnes sale figuur ja toimiv seedesüsteem, vaid ka kaunis jume ja tugevad küüned.