KURB VAATEPILT: ANGELINA JOLIE esimene avalik foto pärast abielu purunemist

Selle aasta septembris maailmat šokeerinud uudis Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu purunemisest pole siiamaani vaibunud ning suuresti on põhjuseks draama laste ümber. Angelina kadus peale skandaali avalikkuse ette jõudmist meediast ning hoiab madalat profiili. Ühtegi fotot ei ole naisest peale seda tabatud.

Selle aasta septembris maailma šokeerinud uudis Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu purunemisest pole siiamaani vaibunud ning suuresti on põhjuseks draama laste ümber. Angelina kadus peale skandaali avalikkuse ette jõudmist meediast ning hoiab madalat profiili. Ühtegi fotot ei ole naisest peale seda tabatud.

Seda kuni eelmise neljapäevani, mil üks paparatso püüdis naise pildile hetkel, mil Angelina saabus Los Angeleses asuvasse hotelli, kus ta oma lastega hetkel peatub. Abielusõrmust naine allika väitel ei kandnud ning ta oli riietatud üleni musta.

Kuigi Angelina oli see, kes lahutuse sisse andis, raputab toimunu ka teda üsnagi rängalt ning kõige rohkem muretseb ta oma kuue lapse heaolu pärast.

Vaata esimest lahutusskandaali järgset pilti Angelinast siin