KURIKUULUS FITNESS-EMME avaldas meedias šokeeriva foto oma beebist

KURIKUULUS FITNESS-EMME avaldas meedias šokeeriva foto oma beebist

Hämmastava figuuriga Austraaliast pärit fitnessimodell Chontel Duncan sai paar nädalat tagasi, täpsemalt 25. märtsil esmakordselt emaks ning terve raseduse vältel postitas ta endast pilte ka oma Instagrami kontole. Raseduse ajal sai ta palju negatiivset vastukaja seetõttu, et ta tegeles spordiga viimse hetkeni ning oli supervormis ka viimasel raseduse päeval.

Hämmastava figuuriga Austraaliast pärit fitnessmodell Chontel Duncan sai paar nädalat tagasi, täpsemalt 25. märtsil esmakordselt emaks ning terve raseduse vältel postitas ta endast pilte ka oma Instagrami kontole. Raseduse ajal sai ta palju negatiivset vastukaja seetõttu, et ta tegeles spordiga viimse hetkeni ning oli supervormis ka viimasel raseduse päeval.

Peale beebi sündi on Chontel postitanud meediasse ka mitmeid pilte oma vastsündinud beebist ning üks foto ajas inimesed lausa marru. Nimelt süüdistatakse naist selles, et ta seab oma beebi elu ohtu ja ei oska lapse pead õigesti toetada. Fotol, mille ta Instagrami postitas, on beebi pea tõepoolest ilma toeta ning naise enda sõnul oli see vaid hetkeks. Beebi toetas end tema õlale, ent sel hetkel, kui ta pildi tegi, tõstis laps iseenesest oma pead. Nüüdseks on see hetk põhjustanud sotsiaalmeedias suure draama.

Pilt, mis naiste seas palju negatiivset vastukaja tekitab, on allpool: