Kus palutakse Tauri Tallermaal laulda?

Tauri Tallermaa on töötanud nii raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas ning panganduses - nii Eesti Pangas kui ka kunagises Eesti Forekspangas. Koolitajana on Tauri Tallermaa tegutsenud juba 1994. aastast, õpetades nii raamatupidamist kui finantsanalüüsi ning lisaks sellele on ta ka Kiirlugemiskooli mälutreener. Tauri Tallermaa on abielus ja kolme lapse isa ning osales sügisel saates "Laulud Tähtedega" koos laulja Merlyn Uuskülaga. Buduaar uuris Taurilt, kuidas ta oma suve on siiani veetnud ning kas ta ka veel aeg-ajalt laulab.


 

Tauri Tallermaa on töötanud nii raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas kui ka panganduses –  Eesti Pangas ja ka kunagises Eesti Forekspangas. Koolitajana on Tauri Tallermaa tegutsenud 1994. aastast, õpetades nii raamatupidamist kui finantsanalüüsi. Lisaks sellele on ta ka Kiirlugemiskooli mälutreener. Tauri Tallermaa on abielus ja kolme lapse isa. Ta osales sügisel saates “Laulud Tähtedega” koos laulja Merlyn Uuskülaga. Buduaar uuris Taurilt, kuidas ta oma suve on siiani veetnud ning kas ta ka veel aeg-ajalt laulab.

Suvi on Tauril siiani suhteliselt töiselt möödunud. “Nädala alguses lähen randa või teen ära mõned hädapärased kodutööd ning suvel on nädalalõpud sisustatud erinevate üritustega, peamiselt pulmade korraldamise ja juhtimisega,”räägib Tauri.

Seoses pulmadega on Tauril tulnud ka ette juhtumisi, kus tal laulda palutakse. “Üle-eelmises pulmas tegi Dave Benton nalja ja kutsus mind viimases setis lavale. Ma mõtlesin, et võib-olla jäi miskit ütlemata, aga siis pistis ta mulle mikrofoni pihku ja pidin laulma “Can’t take my eyes off you”. Õnneks eelmine pulm oli Eesti-Soome ühispulm, mistõttu (õnneks) ei osatud minult laulmist küsida. Järgmine on Eesti-Inglise pulm, siis läheb ehk ka õnneks ja saab ilma minu laulmiseta läbi ajada,” seletab Tauri laulusaatest tingitud tagajärgi.

Vabal ajal meeldib Taurile sõpradega koos Haanjamaale Kurgjärvele sõita. “Oleme seal käinud juba 18 aastat ning ka selle aasta jaanipäeva veetsin ma seal,” jutustab ta oma lemmik puhkusekohast Maarjamaal.

 

Tene Sommer