Kust ammutab energiat näitlejanna Alina Karmazina?

Kust ammutab energiat näitlejanna Alina Karmazina?

Alina Karmazina seostub eestlastele eelkõige seebisarja „Kodu keset linna” Marinaga. Uurisime näitlejannalt, kust ammutab ta energiat, sõitmaks oma töölinna Tartu ning kodulinna Tallinna vahet.

Alina Karmazina seostub eestlastele eelkõige seebisarja „Kodu keset linna” Marinaga. Uurisime näitlejannalt, kust ammutab ta energiat, sõitmaks oma töölinna Tartu ning kodulinna Tallinna vahet?

Näitlejanna sõnul tal kindlaid võtteid energia saamiseks ei ole välja kujunenud. Pigem on ta kahe linna vahel pendeldamisega juba nii harjunud. „Ma ei tea, ega mul tõesti kindlaid protseduure ei ole, ärkan hommikul ning võtan ette sõidu Tartusse.  Ma arvan, et motivatsioon on see, mis annab energiat, sest ma armastan oma tööd,“ räägib Alina Buduaarile.

Aega, mida Alinal oleks ainult enda jaoks, on raske leida, kuna töö ning pere võtavad enamuse siiski endale. „Tavaliselt, kui olen pikemalt Tartus olnud, on kõik kodused tööd-tegemised kuhjunud ning siis pean nendega tegelema. Kuskil SPA-s mind küll puhkamas näha ei saa. Kui juhtubki vaba aega olema, siis veedan selle päeva oma perega,“ kommenteerib Alina.

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja