Kuula ansambli Tjorven uut singlit!

Kuula ansambli Tjorven uut singlit!

Pärast aastatepikkust musitseerimist köökides, keldrites ja tagahoovides on ansambel Tjorven hakanud lõpuks seda kõike ka üles võtma. Esimene lugu räägib leidmisest ja kaotamisest, situatsioonist, mis on ilmselt igaühele tuttavad. Buduaar uuris bändi ja singli kohta täpsemalt.

Pärast aastatepikkust musitseerimist köökides, keldrites ja tagahoovides on ansambel Tjorven hakanud lõpuks seda kõike ka üles võtma. Esimene lugu räägib leidmisest ja kaotamisest, situatsioonist, mis on ilmselt igaühele tuttav. Buduaar uuris bändi ja singli kohta täpsemalt.

“Tjorven on bänd, mis on osalt sume nagu suveõhtu mõnus briis, aga teisalt segane nagu pudru ja kapsad. Me teeme muusikat nii, et piire ei ole. Täna võib ansambel teha rasket poppi, kuid homme võime välja tulla kerge metaliga,” iseloomustab ansamblit laulja Taavi Otsus. 

“Sulesepad siinkohal tagasi ei hoia ja paberile läheb kirja ka kõige ekstravagantsem mõte,” lisab ta selgituseks. “Traadised kidrad, popid torud ja tänavanurga akustilne kitarr võivad olla kõik ühes kompositsioonis nii, et tüli ei teki. See on nagu väike Tjorven Soolavareselt, kes tuleb oma koera Pootsmaniga ja tahab lihtsalt mängida!”

Bändis teevad muusikat Raivi Rohumets (kitarr), Karl-Gustav Kello (bass), Tarmo Kiuru (trummid), Elvis Jakobson (perkussioon ja taustavokaalid), Taavi Otsus (laul ja kitarr), Indrek Varend (saksofon).

Kuula Tjorveni singlit “Leida ja kaotada” SIIT.

 

Getter Lukjanov