Kuula Ardi Kaljuvee ja Aapo Ilvese uut singlit “Oskame veel”! Kas meeldib?

Kuula Ardi Kaljuvee ja Aapo Ilvese uut singlit “Oskame veel”! Kas meeldib?

Imeosav klaverimängija Ardi Kaljuvee ning tuntud luuletaja Aapo Ilvese koostöö tulemusena valminud singel “Oskame veel” on mõnusalt rütmikas ning romantiline laul, mille esitajaks on noor lauljatar Laura-Liisa Käis.  Aapo Ilves iseloomustab värskelt ilmunud laulu nii: “Miski ei saa olla kasulikum oskusest oravarattast maha astuda ja kallimaga loojakut imetleda. Proovige!”  

Imeosav klaverimängija Ardi Kaljuvee ning tuntud luuletaja Aapo Ilvese koostöö tulemusena valminud singel “Oskame veel” on mõnusalt rütmikas ning romantiline laul, mille esitajaks on noor lauljatar Laura-Liisa Käis. 

Aapo Ilves iseloomustab värskelt ilmunud laulu nii: “Miski ei saa olla kasulikum oskusest oravarattast maha astuda ja kallimaga loojakut imetleda. Proovige!”

Loo algne versioon valmis Ardil enam kui kaks aastat tagasi, laulu viis nägi ilma aga aasta hiljem ning kohe pärast seda kirjutas Aapo Ilves loole ka suurepärased sõnad.
Ardi kommentaar loole: “Laulu kvaliteedi osas me järeleandmisi ei teinud, oma suure panuse andis loole produtsent Timo Vendt ning taustavokaali laulis Kaido Põldma. Laulu esitajaks on Laura-Liisa Käis – tegu on uskumatult andeka lauljatariga, kelle hääles on peidus eriline metalne kõla, mistõttu hääl on kindlasti tema visiitkaardiks.” 

Blondipäine kaunitar Laura-Liisa Käis on üles astunud mitmetes pealinna lounge‘ides ning juba praegu unistab näitsik oma esimese albumi välja andmisest!

Kuula allpool Ardi Kaljuvee ning Aapo Ilvese ühisest koostööst valminud lugu “Oskame veel”!