Kuula Birgit Õigemeele uut suvist singlit “Nii täiuslik see”! Kuidas meeldib?

Kuula Birgit Õigemeele uut suvist singlit “Nii täiuslik see”! Kuidas meeldib?

Täna jõudis avalikkuse ette Birgit Õigemeele uus lugu “Nii täiuslik see”, mis on tema esimene soolosingel pärast Eurovisiooni. Loo autor on Mihkel Mattisen, kes sai inspiratsiooni oma suvekodust Võsul.  “Lugu on tempokas, positiivne ja  väga rõõmsameelne. See räägib sellest, et meil kõigil on olemas koht, kuhu igal suvel tagasi minna, elust rõõmu tunda ja suve nautida. Minul on omad kohad ja kindlasti kuulajatel omad. Samas on lugu ka veidi nostalgiahõnguline, sest näiteks mulle meenutab see mu lapespõlvekodukohta Kohilat” räägib Birgit.

 

Täna jõudis avalikkuse ette Birgit Õigemeele uus lugu “Nii täiuslik see”, mis on tema esimene soolosingel pärast Eurovisiooni. Loo autor on Mihkel Mattisen, kes sai inspiratsiooni oma suvekodust Võsul. 

“Lugu on tempokas, positiivne ja  väga rõõmsameelne. See räägib sellest, et meil kõigil on olemas koht, kuhu igal suvel tagasi minna, elust rõõmu tunda ja suve nautida. Minul on omad kohad ja kindlasti kuulajatel omad. Samas on lugu ka veidi nostalgiahõnguline, sest näiteks mulle meenutab see mu lapespõlvekodukohta Kohilat” räägib Birgit.

Selle aasta jõuludel ilmub ka lauljatari uus plaat. “Albumiga töö käib ja loodame selle valmis saada selle aasta lõpuks,” kinnitas ta. 

Kuula allpool lugu ja kommenteeri – kuidas meeldib?