Kuula ja kommenteeri: strippar Marco üllitas uue laulu! Video!

Skandaalne strippar Marco aka Marco Tasane tuli välja uue lauluga, mille nimeks ongi "Strippar Marco"! Mehe endi sõnul tegi ta seda puhtast igavusest ning laulu iseloomustab ta sõnadega "irooniline ja vaheldusrikas nagu käsitsi tehtud kompvekid lõbusas pakendis".

Skandaalne strippar Marco aka Marco Tasane tuli välja uue lauluga, mille nimeks ongi “Strippar Marco”! Mehe endi sõnul tegi ta seda puhtast igavusest ning laulu iseloomustab ta sõnadega “irooniline ja vaheldusrikas nagu käsitsi tehtud kompvekid lõbusas pakendis”.

Marco kommenteeris laulu Buduaarile nii: “Laulu video on eneseirooniline, sõnad on minu enda tehtud, pealegi koosneb video live’idest. Live‘isid oleks saanud kasutada rohkemgi, aga kvaliteet ei lubanud – hämaras peab olema hea kaamera, selleks filmiski paaris kohas feminist Fideelia oma profikaameraga. Videos astun korraks üles ka Mirjam Maramaa modellina. Videos saab korraks näha isegi kõmulist Eesti vanimat tantsijannat, kelleks on 74aastane Svetlanat. Tegu on naisega, kes ükskord lõi vist isegi ühel kliendil kunagi hamba välja,” naerab Marco irooniliselt.

Kuula lugu allpool!