Kuula laulu! Tenfold Rabbit osaleb Eesti Laulu konkursil lauluga ”Balance of Water and Stone”

Kuula laulu! Tenfold Rabbit osaleb Eesti Laulu konkursil lauluga  ”Balance of Water and Stone”

  Folk-rokk kollektiiv Tenfold Rabbit alustas uut aastat eduka välistuuriga, mis koosnes seitsmest publikurohkest kontsertist Lätis, Leedus, Poolas, Tšehhis ja Saksamaal. Tegu on bändi karjääri esimese laiahaardelise välistuuriga, varem on Tenfold Rabbit esinenud Riias eestlastele tuttavas indie-lokaalis I Love You Bar ning möödunud suvel Balti riikide populaarseimal festivalil Positivus.  

 

Folk-rokk kollektiiv Tenfold Rabbit alustas uut aastat eduka välistuuriga, mis koosnes seitsmest publikurohkest kontsertist Lätis, Leedus, Poolas, Tšehhis ja Saksamaal.

Tegu on bändi karjääri esimese laiahaardelise välistuuriga, varem on Tenfold Rabbit esinenud Riias eestlastele tuttavas indie-lokaalis I Love You Bar ning möödunud suvel Balti riikide populaarseimal festivalil Positivus.

Tuuri jooksul kohtus bänd esimest korda Cesise, Liepaja, Vilniuse, Praha ja Lodzi publikuga.

Kontserttuuril filmiti koostöös Leedu muusikaturundus keskkonnaga Vilnius Temperature video bändi uusimale loole “Balance of Water and Stone”, millega Tenfold Rabbit osaleb ka 2013. aasta Eesti Laulu konkursil.

Lisaks möödunud tuurile jõuab Tenfold Rabbiti muusika 2013. aastal veelgi suurema hulga välispublikuni. Planeeritud on järgmine kontserttuur ning suvised festivali esinemised Lätis, Leedus, Poolas ja Tšehhis.