Kuula lugu! Birgit Õigemeel andis välja uue singli “Et uus saaks alguse”

Kuula lugu! Birgit Õigemeel andis välja uue singli “Et uus saaks alguse”

Aasta viimasel kuul ilmus Birgit Õigemeele uus ballaad nimega “Et uus saaks alguse”, mille autor on Mihkel Mattisen. “Olen õnnelik, et olen peale erinevate stiilidega katsetamist jõudnud tagasi oma lemmikmuusika, country pop-i ja ballaadide laulmise juurde. Uue loo autor Mihkel on ühtlasi ka minu väga hea sõber ja see on kahtlemata üks minu karjääri ilusamatest lugudest. Lumisel detsembrikuul tuuritame koos Mihkliga ka mööda Eestit jõulukontsertidega, kus muidugi ka uut singlit esitame,” kommenteerib Birgit.  

Aasta viimasel kuul ilmus Birgit Õigemeele uus ballaad nimega “Et uus saaks alguse”, mille autor on Mihkel Mattisen.

“Olen õnnelik, et olen peale erinevate stiilidega katsetamist jõudnud tagasi oma lemmikmuusika, country pop-i ja ballaadide laulmise juurde. Uue loo autor Mihkel on ühtlasi ka minu väga hea sõber ja see on kahtlemata üks minu karjääri ilusamatest lugudest. Lumisel detsembrikuul tuuritame koos Mihkliga ka mööda Eestit jõulukontsertidega, kus muidugi ka uut singlit esitame,” kommenteerib Birgit.

Jõulutuuri “Jõulud südames” kontserdid toimuvad veel paljudes kaunites Eestimaa paikades 16. detsembrist kuni 30. detsembrini.

Kuula allpool laulu ja kommenteeri, kuidas meeldib?